Best of Beauty 2019

Nu Skin

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

nusy22

2017. március 11.

Teljesen megéri az árát, 4 hónapja használom napi 2x, a hozzávaló arctisztítóval, és más termékekkel együtt, és még kicsit kevesebb, mint félig van! Maradok ennél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Lacurvaes

2016. május 26.

Nekem nem jött be annyira. Habár lehet az én bőröm hibája, de ha bármit is kenek rá egyből csillog és ettől is ugyanúgy csillogott. Én nem vennék újat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

illesjulia

2015. március 26.

Nagyon szerettem ezt a tonikot, nem szárított túlzottan, nem irritálta a börömet, nagyon kellemes a használata.
Több hónapig használtam, mindig újra vásároltam, ám az utóbbi idöben átpártoltam a La Roche Posay termékeire... Az ára kedvezöbb, és nekem ugyanazt tudja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

szio

2012. január 31.

Nagyon meg vagyok vele elégedve 3 hónapja használom a hozzá való arctisztítóval, krémekkel együtt. Nagyon kiadós 3 hónap alatt még a fele se fogyott el napi 2x-i alkalmazással, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Copper PCA, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.