Nu Skin

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Klinikai bőrápolás a klinikán kívül. Élvezze saját otthonában a bőrnyugtató eredményeket, melyekről a klinikai tesztelés bebizonyította, hogy megfelelnek egy szakember által végzett mikrodermabráziós kezelésnek! A Polishing Peel a tökben fellelhető enzimeket tartalmaz, hogy megújítsa, puhítsa és tisztítsa a bőrt, valamint bentonitot, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket és a méreganyagokat. A szakemberek által végezhető mikro-bőrkoptatás kényelmes alternatívájaként a Polishing Peel arctisztító bőrradír üde, egészséges arcbőrt biztosít.

Judy8608

2019. június 13.

Nagyon jó kis peeling, tényleg összébbhúzza a pórusokat, több mint 1 éve használom, hetente 1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Gombika

2019. május 28.

Nem tudok bele kötni. Szépen tisztít, kellemes illata van. Viszont az árát nem érieg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ahrimanoori

2019. március 17.

Olvasgatva a véleményeket nagyon megy a kampány mellettük...nincs mese csinálni kell a forgalmat, ez az üzlet ugye csak így működik :) De ahogyan előttem már egy páran le is írták: az árakhoz és az ígéretekhez képest nem jelenik meg Jézus, nem hozza le a csillagokat, nem csinál semmit. Radíroz. Ennyi. Egy arcradírt pedig bárki elő tud állítani otthon, általában minden konyhában megtalálható pár alapanyag, ami csodálatosan megoldja a radírozást, és nem kell érte csillagászati árakat fizetni a nagy büdös semmire :) A termék természetességéről inkább ne essék szó, és igen, sajnos tesztelnek állatokon. Lehet mínusz pontot is adni ? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

sztikke

2018. december 27.

Ajándékba kaptam ezt a krémet és nagyon megszerettem. Nem nagyon szoktam használni arcradírt, de ezt szívesen használom az arcomra, mert nem sérti fel az érzékeny bőrömet, csak kíméletesen radíroz, és nyugtatja is a bőrt, nem pirosodok ki tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Zsatkudzseni

2018. október 10.

Engem teljesen meggyőzött. Nagyon szépen leradírozta a szennyeződést az arcomról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

szucsillu

2018. június 27.

Jól tisztítja a bőrt, szép puha lesz utána! Használata kicsit kényes a radírozás miatt, de ezt leszámítva nekem bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

1cukor

2018. június 26.

Úgy tűnik én nem tudok hatalmas barátságokat kötni a Nu Skin termékekkel :(
Nem rossz, de egyszerűen sajnos nem az igazi, nekem nem vált be, egy sima bőrradírként szuperál számomra.
Nem örülök, hogy ebben a termékében is csalódnom kellett.
Sokkal többet vártam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Úgy tűnik én nem tudok hatalmas barátságokat kötni a Nu Skin termékekkel :(
Nem örülök, hogy ebben a termékében is csalódnom kellett.
Sokkal többet vártam tőle!

Capy

2018. március 3.

Sosem csalódtam még NuSkin termékben és ez sem kivétel. Minden más arcradír számomra kudarcot vallott a túl durva szemcsék miatt, akármilyen finoman akartam is csinálni felsértette a bőrömet. Ezzel még csak ki sem pirul utána a bőröm, kéthetente elég használni és elég kis mennyiség is (mindig vizes bőrre viszem fel és hagyom száradni). Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Airina

2018. február 20.

A Nu Skin nagy hátránya, hogy túl vannak értékelve a termékek. Ez a bőrradír nagyon jó, egyáltalán nem durva, nagyon finoman radíroz. Kis tubus, de sokáig elég. Sajnos ilyen minőséget olcsóbban is lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

sztr12

2017. december 17.

A legjobb bőrradír a világon! Az ára kicsit borsos a drogériás társaiéhoz képest, de bőségesen visszatérül az a pénz, most fogyott ki az első tubusom, de már úton van a következő. :) Semmi kipirosodás, csak extrasima és babapopsi puhaságú arc. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.