Nubar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

babajaga

2016. október 26.

Szerintem sokkal jobb, mint az átlag körömlakkok. A minősége nagyon jó, nagyon jó az ecset és ahogy a lakk fed. Az egyetlen kifogásom, hogy kb. 2 nap után ez is elkezd a körömvégeken pattogzani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

Kandi

2013. április 15.

A pelyes "2010" -et vettem meg anno, mikor még nem lehetett kapni nálunk az essence pelyhes lakkját. Azóta is nagyon szeretem ezt a lakkot, véleményem szerint sötét alapon jobban mutat. Hatásában kb ugyanolyan, mint az essence, de mintha a Nubarban nagyobbak lennének a pelyhek. Kicsit nehéz nálunk beszerezni, de elég nagy mennyiség, és sok szép színben kapható, úgyhogy szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.