Numis Med

Ár:   995 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regenerálja a repedezett, erősen bőrkeményedéses lábat és megakadályozza a fertőzések kialakulását. A hatékony urea intenzíven és hosszantartóan hidratál. Rendszeres használata segít újabb repedések kialakulását megakadályozni és a láb érezhetően puha és rugalmas lesz.

Kardvirág

2015. július 10.

Abszolút kedvenc lábkrém. Nagyon jól hidratál, nem mondom, hogy egyedül elbánik a sarokrepedéssel is, de sokat hozzátesz, hogy ott is puha maradjon a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

vinter

2015. június 6.

Érdekes a viszonyom ezzel a krémmel... télen vettem, hogy kicsit rendbe hozzam az extra száraz talpaimat, biztató volt a 25%-os urea tartalom. Lassan szívódott be, ami esti használat esetén még nem gond, de reggel még furcsán érdesnek, szárazabbnak éreztem a lábfejemet, mint használat előtt volt. Félre is tettem a krémet, párszor kézkrém helyett használtam, aminek viszont bevált: a kiszáradt körömágybőrt szépen helyrehozza. A szandálos idő közeledtével viszont újra elővettem és megszerettem, talán még újra is vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Squalane eo 1 0