Best of Beauty 2019

Nutriance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrpuhító és hidratáló hatása klinikailag igazolt, a Nutriance Aloe vera Gél attól igazán hatásos, hogy a növény leveléből nyert tiszta aloéhoz más kulcsfontosságú botanikai anyagokat is adnak. Az Aloe Vera Gél tökéletes a túlzottan igénybe vett bőr ápolására, a külső hatások: nap, hideg és szél okozta károk megszüntetésére. Segít a bőrt puhán tartani.

tishargitay

2017. január 25.

Prurigo-m volt és ezt használtam bőrápolásra. Nem nagyítok: a doki azt mondta hogy minimum 2 év mire elmúlik. Ezt használtam a gyógyszerek mellé, egy éven belül elmúlt . Elég drága meg nagyon nehéz megtalálni de nekem 100 % megéri
Csakis ajánlani tudom
Nekem "csodaszer"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Csakis ajánlani tudom
Nekem "csodaszer"

pampamacska

2016. június 4.

az első aloe verás géljeim közé tartozott, nem rossz, de ha jól emlékszem elég drága és nehéz beszerezni, ha valaki ilyet keres, akkor sokkal egyszerűbb és olcsóbb megoldás a dm saját márkás Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató és Hűsítő Gél Aloe Verával vagy rossman hasonlóan saját márkás sun ozone aloás termékei

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

MissSz*

2014. március 19.

Az első aloe vera tartalmú gél, amivel maximálisan elégedett vagyok. Először azt gondoltam,hogy túl hamar el fog fogyni, de már az első használat során kellemesen csalódtam. Ugyanis gél formájának köszönhetően könnyű eloszlatni és kis mennyiség is elegendő az egész testre. Percek alatt beszívódik,nem hagy zsíros, fátyolos érzést maga után. Az arcomra is kenem alkalmanként,szépen kisimítja a pici szem alatti ráncokat,egészségesebb, életttelibb lesz a bőröm tőle. Az egész testemen egységesebb lesz a bőrképem hosszabb,rendszeres használat után. Olyan 3000 Ft körül van az ára,én olcsónak gondolom,mert nagyon jó és tápláló hidratáló,igaz, nem árt többet rendelni, ha egyszer bevált,én mondjuk hajlamos vagyok napi 5x is bekenni magam. Nem irritálja a bőröm,és nagyon természetes az illata,szinte nincs is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak