Nuxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 3890 Ft

• Tonizál, felfrissíti a bőrt és teljesen eltávolítja a maradék sminket
  • Minden típusú bőrre, akár érzékenyre is
  • Arcra és szemre
  • Nem tartalmaz alkoholt, nem szárítja ki a bőrt (természetes eredetű hyaluronsav)
  • Nem okoz miteszereket

97% természetes eredetű összetevő. Parabén-mentes

Ár: 3890 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Rena77

2017. december 10.

Tonikot kerestem és csak azért vettem meg, mert használok több Nuxe terméket, amiket szeretek, de ettől nem ájultam el. Mint tonik teszi a dolgát, de semmi extra meg az illata sem tetszik és a színe is furcsa barnás, bár ez a természetes összetevők miatt lehet. Nem hiszem, hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Lina1105

2017. június 29.

Alkoholmentes, ezért tényleg nem szárít. Szeretem a rózsás illatát, kellemesen tisztít, teszi a dolgát. Mintát kaptam belőle, ezt elhasználom, de semmi kiemelkedő, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

CocoSunrise

2015. április 8.

Nekem is bevörösödött tőle az arcom, mintát használtam belőle. Amúgy kellemes illata van, meg teszi a dolgát, de nem való érzékeny bőrre. Én nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Spirit66

2014. november 7.

Érdekes, hogy "nem tartalmaz alkoholt" viszont az összetevők között ott az alkohol. Én megvettem, mert kimondottan alkohol mentes tonikot kerestem. Az arcom olyan vörös lett tőle, hogy többet nem használom. Biztos, hogy nem érzékeny bőrre való! Nem szeretem, ha becsapnak. Ennyit a kozmetikai ipar marketing rizsájáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.