Nuxe

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 3590 Ft

Alkohol-mentes tisztító víz érzékeny bőrre

• Friss és nem ragadós textúra
  • Egy ultra puha micelláris felületaktív anyagot tartalmaz, mely a kókuszdióból származik
  • Eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket az arcról, a szemekről és ajkakról
  • Damaszkuszi rózsa szirom virág vízzel és allantoin-al enyhíti és puhítja a bőrt
  • A bőr nyugodt, tiszta és kényelmes lesz

Ár: 3590 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
znababy

2019. május 4.

A lányomtól kaptam, mert ő nem hasznalja el -jelszóval. Este fürdés után tisztízom le velem az arcomat és a nyakamat. A smink eltávolításárol nyilatkozni nem tudok mert allergiás vagyok szinte mindenre! De a bőrömet jól és szépen tisztítja! Nem csíp és főleg nem irtitálja a bőröm. Mivel nem vagyunk egyformák, így mindenkinek máshogy reagál a bőrén!!!! Egy csillagot csak azért vonok le mert a kupak nem zár jól es ha oldalra dől flakkon folyik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Lilium

2018. március 10.

Háát... Rossznak nem volt rossz, de szerintem nem ér ennyit. Nem szárít, és nem is hagy fura réteget a bőrömön, de egy picit csípte az arcomat (nem csak a szemkörnyékemet), a szemsminket nehezen szedte le. Ebben az árkategóriában egyértelműen NEM! Vegyetek inkább Biodermát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Nooora

2017. november 28.

Ismét egy nagy csalódás a Nuxe-től :(
Eĺőször is még nem találkoztam barnás színű micellás vízzel, másodszor valóban úgy kell szinte kirázni a folyadékot a flakonból, harmadszor pedig nekem néhány használat után letört a kupak visszazárható része...
Az csak hab a tortán hogy az arcomat teljesen kiszárította, bár ezt egyértelműen nem tudom "rákenni", viszont miután ezt a lemosót száműztem az új őszi termékeim közül, ez a panaszom megszűnt, úgyhogy gyanús...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

Ismét egy nagy csalódás a Nuxe-től :(

Mbrigi

2017. október 23.

Az eddig használt micellaris vizekben képest nem mutat nagy újdonságot. Ami viszont fontos, hogy nem irritálja a szememet! Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Morticiaidol

2017. augusztus 28.

Pont azt tudja, amit egy jó micellás víznek tudnia kell. Sminket, szennyeződést nagyon szépen leviszi, a bőrömet és a szememet egyáltalán nem irritálja. Az illata jó, az ára kicsit magas a többi micellás vízhez képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

takacsanki

2017. március 2.

Szerintem a sminklemosó hatása nem a legjobb, kicsit többet kell dörzsölnöm a szememet, mint amennyit az jóleső volna. A tisztító hatása szuper, isteni érzésem van utána, nem ragacsos, cserébe nem érzem, hogy hidratálót kellene még utána használnom. Puha és tiszta bőrt eredményez. Az illata valóban öreges, kellene mellé valami összetevő, ami kicsit felélénkíti. Ha így folytatja, újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

vegyesz001

2016. október 13.

Glamour napok alkalmával, némi kedvezménnyel (20%) úgy éreztem nekem is ki kell próbálnom, így a 200 ml-s űrtartalmú termék ~ 2.900 Ft-ba került. Az illata nekem tetszik, enyhén rózsás, állagra kissé olajos, sárga színű folyadék. Valóban óvatosan kell bele bánni, hogy a flakonból ne sokat öntsünk ki, de már kis mennyiséggel is nagyon szépen lemosható a smink. A hatékonysága, sminklemosó képessége számomra hasonló mint a Bioderma, LRP, Eucerin vagy akár az olcsóbb árkategóriájú drogériás lemosóké (Garnier, L'Oreal...). Valami pluszt mégis érzek. Ez valószínűleg a termékben lévő rózsavíznek köszönhető. Nem igényli a bőröm, hogy utána arcot tisztítsak, ápoltnak, tisztának, hidratáltnak érzem utána az arcbőröm. Szimpatikus, hogy van benne rózsavíz, allantoin és hialuronsav, viszont parfüm nélkül is szerintem meg lehetett volna csinálni, így a Linalool allergén összetevő is elkerülhető lett volna. A tenzidek, emulgeálószerek tényleg kímélő hatásúak, viszont az EDTA helyett vannak már jobb kelátképzők is. Szívem szerint 4,5 csillagot adnék a terméknek az ár/kiszerelés miatt, de azt nem lehet, így megadom az 5*-ot. Első NUXE termékem, de kíváncsivá tett, hogy más NUXE kozmetikumot is kipróbáljak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

senskin

2016. február 29.

Igen, az illata nem a legfinomabb rózsaillat, de elmegy. A kivitelezése borzasztó, nehéz önteni, figyelni kell, hogy nehogy a korong mellé menjen. Erre találhattak volna jobb megoldást is. Jól ápol, nem szárít. Összességében ez egy jó micellás tisztító , minden sminket maradéktalanul lehoz. Én vízzel még öblítek utána, nekem csak így okoz tisztaságérzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Captainblonde

2016. február 15.

Hatékonyan és kíméletesen tisztítja az érzékeny bőrömet, az igaz. Viszont az illatával nem vagyok kibékülve. Nyanyás rózsa egy kis patika-szaggal megspékelve... Nem fogom újra venni :( Ennél sokkal jobb micellás vizeket is próbáltam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

maminti

2015. július 1.

Egg travel set részeként vásároltam. Enyhe rózsaillatú, nagyon jól tisztítja az arcomat. Üde ,friss utána a bőröm. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.