Nuxe

Ár:   14 090 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   14 090 Ft

Illatában az ikonikus Nuxe Huile Prodigieuse® szárazolaj köszön vissza, kifejezetten erre a célra megalkotott parfüm.

Kiadás éve: 2012

Illatösszetevők: narancsvirág, bergamott, mandarin, narancs, rózsa, magnólia, gardénia, vanília, kókusztej, kavics

Ár: 4000 , Eladó: Pulykatojás
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Utalás után posta (csomagként pk az árban)
Ár: 9000 Ft , Eladó: Palomita
Állapot: 50 ml, néhány fújás hiánnyal , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapest 11. kerületében vagy a Kálvin téren, vagy utalás-posta (ez esetben az árhoz a postaköltség is hozzáadódik).

isabelle007

2021. február 15.

De szeretném szeretni! Sajnos rajtam klasszikus retró dauervíz illata van :( tartóssága kb. 3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Naspoja

2020. május 26.

Naptejes illata van, nyáron működik a legjobban. Ha nincs elég meleg, a kavics-illatjegyek sajnos átalakulnak benzines aszfaltba. Nagyon szeretem, már a 2. üveggel veszem. Tényleg elég tartós, leszáradásnál a fehér virágok közül a narancsvirág háttérbe, a liliom előtérbe kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

galysos

2020. május 14.

Az olaj illatát kifejezetten kedvelem, ezért megvettem a parfümöt. Pár perc után elviselhetetlen, zavaró lett az illat rajtam, alig vártam, hogy lemossam.
Szerintem egyáltalán nem hasonlít a Guerlain Terracotta illattal, ahogy írták előttem. Az krémes, kókuszos, nagyon lágy és kedves illat.
A Nuxe erős, mellbevágó, szúrós, már majdnem a nyanyás kategória rajtam. Az illat egyezik az olaj illatával, de nem olyan finom módon, hanem ráül, rátelepedik a használójára.
Hatalmas csalódás, nagyon szerettem volna, hogy működjön. Egyetlen óriási pozitívum a tartósság, rajtam nagyon ritka, hogy ennyire tart egy illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Bernus

2020. május 10.

... Naptejes illat.. rajtam egy az egybe Guerlain Terracotta !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 10.

... Naptejes illat.. rajtam egy az egybe Guerlain Terracotta !

LolitaLolly

2020. február 15.

Beleszerettem hamar, amikor megszagoltam mert különlegesnek, másabbnak tartottam, mint a többit. Szerettem is használni egy ideig, de azon kívül hogy meguntam, egyszer csak arra figyeltem fel, hogy rajtam nem olyan kellemes az illata, mint amikor az üvegből szagolom. Utóbbi esetben finom meleg, mézes és vonzó illata volt, rajtam pedig túl erős és olyan fura.. kicsit csípős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Timi27

2019. november 14.

Érdekes, mert üvegből illatolva elsőre nem tetszett meg ez a parfüm. Aztán ahogy tettem vele egy próbát, az elején erőteljes virágillat vett körül, a gardénia, és magnólia volt jobban érezhető , egy pici bergamottal keverve. Rózsát nem érzek benne egyik fázisban sem. Ahogy csendesült, előjött a kókusz, vanília is, és szép krémes, naptejre hasonlító illata lett. A levegőbe fújva is kipróbáltam, ott egyből a krémes , naptejes illat jött elő, kevesebb virágillat.. tartóssága, szilázsa közepes, de ettől függetlenül egy nagyon jó illat nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

elvanui

2019. július 17.

Itt cseréltem:).
Nagyon meleg, trópusi jázminos-naptejes, narancsvirágos, gardéniás finomság. Nem olyan édes, mint a BG vagy az Orchid Soleil, inkább a Miami Glow púderes-pézsmás vonalára tenném fejben. Persze hiányzik belőle (szerencsére) a MG olvadt pvc-zöngéje:).
Nagyon jó viselni 30 fok fölött, de sajnos 4 óra után eltűnik rólam, bár nekem egy ragadozó cápa bőröm van, ami csak azt nem falja fel, ami nem kerül elébe. Lehet, hogy máson tartósabb. Mindegy, imádnivaló könnyed kis bícsfíling. El fog fogyni:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Itt cseréltem:).

Nikk89

2019. január 20.

aha..a szárazolajnak biztos ilyen illata van, fogalmam sincs, mert nem használtam.
ezt a parfümöt talán egy 80 év körüli hölgyön tudom elképzelni, de ő is fújja be magát naponta többször, mert ha 1 óráig tart az illat, akkor sokat mondtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Pupi1984

2018. szeptember 4.

Tyű! Hűha! Illatozok itt magamnak és keresem a szavakat! DE NEM TUDOK MEGSZÓLALNI SEM! Hmmm.... Franciaországban érzem magam! Elegáns, kifinomult és tartós! 100 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

mariann33

2018. augusztus 25.

Jaj de régóta szemeztem vele,krém illat...hm,volt egy megérzésem hogy ez csak jó lehet:)
A narancsvirág dominál benne,de nem úgy mint általában,mert itt meleg,krémes a többi összetevőnek köszönhetően.
Barátnőm szerint,-akinek igen jó ízlése van-ez egy nagyon elegáns,nőies illat.
Nem mellesleg igen tartós is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Barátnőm szerint,-akinek igen jó ízlése van-ez egy nagyon elegáns,nőies illat.
Nem mellesleg igen tartós is!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol