Nuxe

Ár:   4500 Ft és 6800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 m és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. április 16.

Ár:   4500 Ft és 6800 Ft
Kiszerelés:   200 m és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Rózsa virág vízzel gazdagított micellás víz, eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, tisztítja az arc és a szemkörnyéki bőrt. Egy 100%-ban növényi eredetű összetevővel dúsították, mely védi a bőr flóráját és megnyugtatja a száraz vagy nagyon száraz bőrt, még nagyobb komfort érzetet biztosítva. Friss és lágy érzést nyújt a bőrnek, finom rózsa kivonata elvarázsolja az érzékszerveket.

szeliger

2021. május 30.

A legjobb micellás víz, amit eddig kipróbáltam. Az illat intenzitása közepes, ugyanakkor finom virágos, akit zavarnak az illatos termékek, az inkább hagyja ki. A tisztító hatása teljesen rendben van, a szemfestéket és a vízálló sminket is gond nélkül leszedi. Némelyik szempillaspirál kifog ugyan rajta, de itt is inkább arról van szó, hogy csupán többször kell áttörölni vele a pillákat. A szememet sem irritálta, a bőrömet főképp nem. Alapvetően száraz a bőröm, mégsem tapasztaltam utána húzódást, feszülést. Elsősorban reggeli lemosásra, frissítésre használtam első lépésként teljes elégedettséggel. Estére csupán párszor próbáltam, hogy lássam, vajon a komolyabb szennyeződésekkel mennyire boldogul és meg tudjam írni a véleményt :)
Még egy plusz pont azért, mert egyik utána használt szérumom sem habzott fel (ilyen bosszantó habzást némelyik 3in1 micellás víz után tapasztaltam már).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 30.

Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol