NYX Professional Makeup

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kawaiichan, Módosítva: 2018. január 16.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Ezek a krémes, préselt porok szó szerint mindenki számára készültek. Velük láthatatlanul tudod elsatírozni a színeket egy természetes, "faragott arc" hatásért.

Ár: 2000 , Eladó: Collien
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel, vagy foxposttal postazom
Kispanda

2019. május 16.

Nekem a light van, nagyon pigmentált, tehát finoman kell vele dolgozni. a kontúrt nem tudom teljesen jól eldolgozni, kicsit olyan maradok, mint aki összekente magát kakaóval... a púder nagyon jól fed, ha nem figyelek oda és vastag lesz nagyon beül a pórusokba. a highlighter tényleg elég csillámos, ritkán használom, amikor igen, akkor általában jó az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

amygdala0131

2019. március 27.

Imádom ezt a kis kombót <3 Nagyon világos bőröm van, és sehol sem találtam olyan kontúrt/bronzosítót, ami ne lenne túl sötét, vagy narancssárga az arcomon. A fair árnyalatot vettem meg ebből, és nem bántam meg. A kontúrból nagyon kevés kell csak, és szépen el lehet dolgozni olcsó ecsetekkel is. A púdert már majdnem elhasználtam, de a highlighter nem a kedvencem, mert nagy csillám darabok vannak benne, azt csak akkor használom, ha nagyon extra akarok lenni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Meli47

2019. március 20.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a terméket! A púder a kedvencem lett, már majdnem elfogyott. A kontúrszín is nagyon szép, egyáltalán nem narancssárgás, kicsit túlságosan pigmentált, úgyhogy óvatosan kell vele dolgozni. A highlighter nekem nem jön be, full csillám az egész, de igaz, ami igaz, vakító fénye van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Orchideadin

2019. március 18.

Egy ideje már megvettem, mivel nem rég fedeztem fel hogy ausztriában a Bipában van Nyx!! (pedig régebben ezerszer elmentem a Bipa mellett de valahogy mindig a dmbe tévedtem be🤣 azóta hetente járok oda nézegetni😁) ezért muszáj volt gyorsan valamit vennem😊 Erre esett a választásom hirtelen, a medium árnyalatban van meg, és azóta nem igen használtam, az utóbbi időben leginkább a a highlightert kezdtem el belőle használni, mert olyan különlegesnek mondható narancssárgás színe van, ami nagyon szépen mutat a bőrszínemhez, és intenzíven fénylik, nem egy visszafogott highlighter, de nagyon szeretem! A konturszínt 2szer használtam talán, de csak azért mert sok monom van, és először azokat akarom elhasználni, amúgy azzal sincs baj, sőt egész jó! A púder részét egyszer se használtam, abból maradok egyenlőre a monoknál, amik extrán mattítanak, viszont ha megyek utazni tuti ezt fogom vinni és egyből 3 sminkterméket kiválthatok vele. Szóval még próbálgatom, de eddig nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Kitty9526

2018. június 1.

UPDATE: a púder már el is fogyott belőle, nagyon jó, igazi banana púder. A 2. legvilágosabb van meg, de talán a sötét kontúrszín kicsit túl sok nekem. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert lehet ezt sem fogyasztom ki teljesen.

NAGYON NAGYON pigmentált. Egy külön ecsettel szoktam eldolgozni ha már felvittem. A highlighter is nagyon szép, szeretem és ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).