NYX Professional Makeup

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szuper selymes, könnyű és friss formulájú primer

• sima, egyenletes alapot biztosít a sminknek
  • minimalizálja a bőr kifényesedését

Lina14

2019. március 10.

jó alap sminkehez, kicsit vaskos és nehezebb eloszlatni, de ha egyszer el van dolgozva, szépen terül rajta az alapozó és nem kukacosodik. nem tartja vissza a faggyúképződést, de amúgy fent marad az alapozó nap végéig
kicsit sokallom az árát, de szívesen elhasználom és ha nem találok jobbat, lehet újraveszem mert ez egy jó alap primer

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

JReka

2019. január 24.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy reményekkel vettem. A téli időszakban száraz a bőröm, a termékkel nekem teljesen beleül az alapozó a száraz területekbe, sőt le is szedi. Amin nagyon meglepődtem, hogy a saját márkás alapozojaval nem működik. Ami miatt mégis közepesre értékelem, hogy amikor a bőrömre kenem, szemmel láthatólag kiegyenlíti, illetve a zsírosabb területeken nem volt problémám. Tavasszal adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Patrienn

2019. január 22.

Nem vagyok egy nagy primeres, nem is használom ezt se minden nap, de nem azért mert nem szeretem! Sőt ha valami eseményre készülök mindig kenek az arcomra. Nem fényesedik ki a bőrőm és tartósabb is lesz tőle a sminkem. Általában koncertekre megyek és az este végén is tökéletes a minkem, ha ezt kenem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

gretik246

2018. december 12.

Nagy nehezen rászántam magam, hogy kiadjak egy drágább primerre pénzt (előtte a Catrice Prime and Fine mattító primerét használtam, tehát van egy kis különbség az árban). Annyira rossz, hogy próbáltam elhasználni, de még azt sem tudtam.
Nálam épphogy kiemeli a bőrhibákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Nálam épphogy kiemeli a bőrhibákat.

evergreen

2018. december 2.

Ajándékba kaptam, de meg kell mondanom, a legjobb primer, amit valaha használtam. Van amikor a sminkmentes napjaimon is felkenem, mert a bőröm már attól sokkal szebb és selymesebb lesz, a sminkem tartósabb, nem fénylik át. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Eryca21

2018. október 31.

Sminkesként mondom, egyszerűen fantasztikus alapot ad a bőrnek. Egyenletessé teszi és simává a bőrt. Szebbé és tartósabbá teszi az alapozást. Esküvőre is kiváló tartós alapot biztosít. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Arrowette

2018. október 22.

A bőröm tényleg nem fényesedik át, nem zsírosodik annyira mint ennélkül.. jó nap végére már a T zónámon látszik aminek látszani kell, de nem csúnyán, tocsogósan..Az állaga selymes, sima lesz az arcbőröm tőle, nem érzem nehéznek.
Viszont mínusz 1 csillagot tudok csak neki adni,mert van olyan alapozóm amivel nem fér össze és foltos lesz az alapozó a felvitel után..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Nikkii0326

2018. szeptember 30.

Nekem sajnos egyaltalan nem jott be :/ 10 perc utan mar ugyanugy zsirosodik a borom mintha nem is kentem volna fel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Veronika8614

2018. július 29.

Én nem szerettem, fehér, de a legrosszabb, hogy ha nem találom el a mennyiséget, kukacosodva lejön a rákent alapozóval együtt, emiatt nem is nagyon nyúltam érte, most meg észrevettem, hogy csak féléves a szavatossága, úgyhogy már dobhatom is ki. Két csillagot azért kap, mert ha fennmaradt az arcomon szépen mattított. Jobbnál jobb primereket dobnak a piacra folyamatosan, egyre könnyedebb állaggal, talán amikor megjelent még jónak számított, de manapság már sokkal jobbakat lehet kapni kevesebb pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

laura2694

2018. július 12.

Az eddigi legjobb primerem!!! Csak ezt használom! Az Avon mark magix hd porral együtt tökéletesen lemattítja sokszor egész napra az arcom. Az alapozó sokkal jobban bírja, és nem fénylik át. Minden szépen megmarad az arcomon, valósziínűleg ennek köszönhetően. Kellemes az állaga, kevés is elég belőle. Egészen biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Silica Dimethyl Silylate, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Laureth-12
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Polysilicone-1, Cyclohexasiloxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Laureth-12
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.