NYX Professional Makeup

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szuper selymes, könnyű és friss formulájú primer

• sima, egyenletes alapot biztosít a sminknek
  • minimalizálja a bőr kifényesedését

Fruzsina0620

2022. május 3.

Amit ígér azt teljesít! Szuper selymes, könnyű és friss, sima, egyenletes alapot biztosít a sminknek. Nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Petalodirosa

2021. szeptember 15.

Egyáltalán nem győzött meg, többet vártam volna ennyi pénzért. Száraz a bőröm, sminkelés előtt mindig előkészítem, tehát nem az a hiba. Az én bőrömön egyszerűen nem működik. Csúnya rajta a smink. Többféle alapozóval is kipróbáltam, ha ezt a primert használom, az alapozó beleül a pórusokra (ecsettel vittem fel), még jobban száraz lesz a bőröm bizonyos részeken, egyszerűen nem szép rajta a sminkem. Nekem ettől sokkal jobban bevált az Essence-től primer, ami még olcsóbb kategória is. Lehet zsíros bőrön csodás ez a termék. Nincs mese, majd elhasználom nem sminkelős napokon a hidratáló fölé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

sztike

2020. június 5.

Lassan elfogy az első tubus. Sok YouTubertől hallottam, hogy ez gyakorlatilag egy Hourglass Mineral Veil dupe, és mivel az egyetemista budget nem teszi lehetővé, hogy az "eredetit" próbáljam ki, így ő került a kosaramba. Igazából nem érte indultam, de ha már a Douglasban voltam, felkentem a tesztert a kézfejemre. Megdöbbentem. A kézfej bőrén lévő "textúrát", apró vonalakat mintha kiretusálták volna azon a területen, ahol a krém volt. Kb. nem is gondolkodtam, már mentem is vele a kasszához. Az első primer, aminél tényleg látom és érzem a blur effectet. A mattításról nem sokat tudok mondani, az alapozóm eleve jó ezen a téren (L'Oreal Infallible Freshwear), viszont az összkép határozottan tökéletesebb vele. Az állaga egyébként jóval sűrűbb, mint a többi - általam próbált - primeré. Fehér színű, illatmentes, masszív állagú krém, de nem érződik nehéznek a bőrön és a fehérség is eltűnik, ahogy eldolgozom. Nem pereg, nem szárít, nem zsírosít és nem irritál. Drogériás vonalon a legjobb, egyértelműen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Deep1982

2020. február 23.

A legjobb primer :) eltunteti a porusokat, egyseges borkep, konnyu vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

jkatrin1

2020. február 23.

Kiemeli a szaraz reszeket, nem teszi semennyivel sem tartosabba a sminkemet, a porusokat viszont szepen eltunteti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Black Fairy

2019. október 23.

Könnyű volt eldolgozni, a bőröm szép egységesnek tűnt tőle, könnyű rajta dolgozni, nem hagyja átzsírosodni és elfolyni az arcsmink többi részét, nem kukacosodik...Ja, és nem tömíti el a pórusokat, így nem okoz pattanásokat vagy mitesszereket...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Lina14

2019. március 10.

jó alap sminkehez, kicsit vaskos és nehezebb eloszlatni, de ha egyszer el van dolgozva, szépen terül rajta az alapozó és nem kukacosodik. nem tartja vissza a faggyúképződést, de amúgy fent marad az alapozó nap végéig
kicsit sokallom az árát, de szívesen elhasználom és ha nem találok jobbat, lehet újraveszem mert ez egy jó alap primer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

JReka

2019. január 24.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy reményekkel vettem. A téli időszakban száraz a bőröm, a termékkel nekem teljesen beleül az alapozó a száraz területekbe, sőt le is szedi. Amin nagyon meglepődtem, hogy a saját márkás alapozojaval nem működik. Ami miatt mégis közepesre értékelem, hogy amikor a bőrömre kenem, szemmel láthatólag kiegyenlíti, illetve a zsírosabb területeken nem volt problémám. Tavasszal adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Patrienn

2019. január 22.

Nem vagyok egy nagy primeres, nem is használom ezt se minden nap, de nem azért mert nem szeretem! Sőt ha valami eseményre készülök mindig kenek az arcomra. Nem fényesedik ki a bőrőm és tartósabb is lesz tőle a sminkem. Általában koncertekre megyek és az este végén is tökéletes a minkem, ha ezt kenem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

gretik246

2018. december 12.

Nagy nehezen rászántam magam, hogy kiadjak egy drágább primerre pénzt (előtte a Catrice Prime and Fine mattító primerét használtam, tehát van egy kis különbség az árban). Annyira rossz, hogy próbáltam elhasználni, de még azt sem tudtam.
Nálam épphogy kiemeli a bőrhibákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Nálam épphogy kiemeli a bőrhibákat.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Silica Dimethyl Silylate, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Laureth-12
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Polysilicone-1, Cyclohexasiloxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Laureth-12
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.