NYX Professional Makeup

Ár:   $8.99   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, az összetevőket feltöltötte: DianaToth, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   $8.99

• Könnyű formula
  • Nem ragad

dzsuzsanna

2020. november 27.

West Coast árnyalatban vettem meg, ami remekül feldobja a sápadtabb irányba hajló bőrtónusomat. De sajnos semmenyire nem tart :( Szájceruzával használom, az talán segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Zseb14

Korcsoport: < 18
2020. november 23.

Sandy kiss árnyalatban van meg nekem. Ez a tökéletes kucsit rózsaszínes nude számomra. Hétköznapokra feldobos rúzs. Ivás után még lehet látni a színt de az evést nem bírja. Szépen kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 23.

veci

2020. október 7.

Szintén a Root Beer Float árnyalatot vettem meg, ami ha jól tudom külföldön Pops néven fut. A netes képek alapján egy sokkal nude-osabb színre számítottam, de igazából olyan nagyot nem csalódtam, mert nagyon szép árnyalat. Utólag láttam valahol, hogy elvileg a MAC Mehr színre hasonlít nagyon, amivel már amúgy is szemeztem, így legalább kipróbálom magamon mielőtt megvenném a drágább terméket.

Általában a matt rúzsokat szeretem, most mégis direkt akartam egy ilyen krémesebb darabot, amit csal feldobok egy ilyen rohangálós napon, amikor nincs időm egy nagyon precíz sminkre. Valóban nem bírja az evést, de szerintem a pigment sokáig fent marad az ajkakon akkor is, ha már a rúzs maga eltűnt. Nekem olyan, mintha egy színezett ajakápoló lenne rajtam, én pont ezt vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

mlnda

2020. július 1.

A temeszetesnek hato szineket szeretem, a Root Beer Float/Mauve arnyalatot vettem meg. Ahoz kepest, hogy butter, eleg jol fed es van egy kis szatenos fenye is (amit en pont nem szeretek, dehat ez nem a termek hibaja). A formulanak koszonhetoen kicsit sem szarit. Es ahogy az elottem velemenyezo is irja, tenyleg van szinvalasztek, meghozza szep szinekrol van szo.
Nem ez a tokeletes ajakravalom, de ez is nagyon jo szerintem.
(A tokeletes a NYX color lip balm TACK arnyalata, gyonyoru szin, sokaig tarto hidratalas es nagyon finom malna illat, mmmm.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nem ez a tokeletes ajakravalom, de ez is nagyon jo szerintem.

liljaa

2019. szeptember 17.

Egy sötétebb árnyalat van meg, egyenletesen kopik és kellemes viselni, nálam kicsit tartósabb, mint amire a "butter lipstick" név miatt számítottam. Külön pozitívum a Nyx-nél a széles színválaszték és a készséges eladói szaksegítség, én mindig rájuk bízom magam színválasztásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

rimfruaa

2019. augusztus 1.

Valóbam nem ragad és könnyű a formula. A jó fedés szerintem megítélés kérdése, talán így, hogy könnyű formulát ígér a termék, elfogadom. Viszont egyáltalán nem tartós. És ez a legnagyobb baj vele. Nem azt vártam egy "Butter" terméktől, hogy 48 óráig bombabiztosan álljon az ajkaimon, de szerintem az nem normális, hogy reggel felkenem, majd amire munkába érek már semmi sem látszik az ajkakon. Konkrétan használhatatlannak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

TamaraS

2019. május 30.

Kényelmes, kellemes viselni, csak nem tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Kényelmes, kellemes viselni, csak nem tartós

Redrosebunch

2019. április 7.

Nagyon szimpatikus volt vásárláskor és azóta is szeretem, de tény, hogy nem tartós. Ha fontos, hogy sokáig fenn legyen ne ezt válasszátok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

RekaBon

2019. március 26.

Nagyon kellemes viselet, tény, hogy semennyire nem tartós, ezért csak 4 csillagot kap. De végülis az egész napon át tartó szín nem is volt nekem elvárás, mégiscsak "butter" névvel rendelkezik:) (ha csak pohárból iszok azért megmarad nagyjából a színe, de az evés már teljesen lehozza). Sötétbordós lilás árnyalat van meg, nagyon intenzív, szép szín. A felvitelkori szaténos beütés később eltűnik, mattosabb lesz, de nem durván. Szárítást én nem vettem észre, alá kentem sheavajat, lehet azért. Ha valaki lágyabb, de intenzív színárnyalatú rúzst szeretne és a tartósságot el tudja engedni, akkor ez megfelelő megoldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Picur999

2019. március 18.

Nekem nagyon tetszik :))
Ma vettem ilyen rúzst először, és a Fireball árnyalat gyönyörű szép, krémes állaga van, remélem sokáig fent is marad a számon majd! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Nekem nagyon tetszik :))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.