NYX Professional Makeup

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NitaNitaa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

6 briliáns színben elérhető precíz tusfilc.

NitaNitaa

2018. augusztus 18.

Megvettem, mert szerettem volna egy barna tust és úgy hallottam, hogy a NYX-es termékek szuperek. Sajnos nem túl tartós és nem is eléggé pigmentált. Nekem sajnos nem jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: PPG-70 Tocophereth-100, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.