NYX Professional Makeup

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Többféle intenzív árnyalatban megtalálható csillogó és folyékony ajakkrém, metálos finish-sel. Selymes állagú vadító csillámokkal.

Ár: 1500 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost

Bcinti00

2019. október 19.

Amikor felkenem nagyon ragadós, de kicsi száradás után zsepivel leitatom a felesleget és elmúlik a ragadás. Nem a legtartósabb, de pár órát kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

MaDalma

2019. április 1.

Elég ragadós formula, így annyira nem is marad fixen a helyén, viszont szépen csillognak és fénylenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Eniko95

2019. január 30.

Két árnyalatot kaptam: Galactic, és a Fuchsia Fusion. Ragadósak, mászkálnak, ellenben nagyon szép színek, szépen csillognak. Vékonyan szoktam felvinni, és zsepivel leszedem a felesleget, akkor tovább tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

chi0731

2019. január 28.

Nem túl tartós és nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Nem túl tartós és nagyon ragad.

ajozan

2018. november 3.

Nekem sajnos ragad egy kicsit. Ennek ellenére könnyen kenhető és szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nekem sajnos ragad egy kicsit. Ennek ellenére könnyen kenhető és szép.

Black Fairy

2017. november 28.

Nos nekem az ajakkrémekről mindig az volt az elképzelésem, hogy állagilag közelebb állnak a folyékony rúzsokhoz, mint a szájfényekhez...hát nem...
Egy sűrű, ragacsos szájfényt kapunk...Intenzív a színe, viszont nagyon zavar az ajkaimon, folyamatosan mászkál el, és a szám belső részénél elég gyorsan elkezdett felválni...
Ezt leszámítva tartós, az óvatos ivást bírja, viszont tényleg nagyon óvatosnak kell lenni mert könnyen elkenődik...

Ahhoz képest, hogy milyen intenzív szín (Out of this world, csillámos zöld), alig feltűnően türkizre fakul, és csak hosszú órákkal és néhány evéssel később kezd keretesen kopni...

Szép, szép, de se nem tartós, se az állagát nem kedvelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Szép, szép, de se nem tartós, se az állagát nem kedvelem...

Virag037

2017. október 8.

Reménykedtem benne, hogy úgy megszárad, mint a matt rúzsok. Sajnos nem.
Ettől függetlenül nagyon szépen pigmentált, jól kenhető cucc. Elsőre túl vastagon vittem fel, de aztán rájöttem, ha vékonyan viszem fel, vagy 10 perc száradás után kicsit zsepivel meglapogatom, és nem lesz olyan ragadós érzés a számon.
Tartósnak nem valami tartós, de legalább evésnél pl egy az egybe lejön az egész, ami még jobb, mintha foltokba kopna. Amikor felkenem szinte olyan, mintha fém lenne a számon, nagyon tetszik. Nekem a Speed of Light árnyalata van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Reménykedtem benne, hogy úgy megszárad, mint a matt rúzsok. Sajnos nem.

ainaxi

2017. augusztus 1.

Nem túl tartós és mindenhova tapad, viszont csodálatosan pigmentált és nagyon izgalmas árnyalatai vannak. Nekem a Galactic van meg, ami az egyik legsötétebb, de nagyon jól néz ki, szépen pigmentált. Mindenképpen inkább szájfény, mint bármi más, de én erre is számítottam, így nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

ancsaanna

2017. július 20.

Nagyon szeretem,egyrészt mivel nagyon tartós és gyönyörű színe van,én egy viszonylag visszafogottabb árnyalatot választottam (már amennyire lehetett ebből a termékből :D) a 16-os crystalized metal színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Zsepi88

2017. július 11.

12-Comet's Tail, ragyogó türkizes kék árnyalat a tulajdonom. Régóta vágytam egy ilyen színű rúzsra, mert csodálatos <3 Természetesen nem minden napokra használható, különleges alkalmakhoz tökéletes. Valamennyire tartós,és még az ivást is bírja, csak ő is eléggé fog mint a Liquid Suede társa.Megfelelő odafigyeléssel helyrehozható,ha nem csúszik el. Nagyon tetszik a többi szín is, de mivel a legtöbb extrém színt úgyis csak ritkán tudnám elővenni,maradok nála. Az ára kicsit lehetne kevesebb, ha már nem extratartós, és ragacsos kissé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol