NYX Professional Makeup

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. október 20.

Ár:   $6
Kiszerelés:   2,9 g

Aloe vera kivonattal, kókuszolajjal és narancssarga pigmentekkel ellátott szín-korrektor a sötét karikák elfedésére. Alapozás előtt használandó.

féle színben kapható

sztike

2020. szeptember 17.

A hozzám hasonlóan genetikailag igen durva karikák eltüntetésével küzdőknek van egy life hackem: bőr előkészítése után a NYX HD Photogenic folyékony, lazac színű korrektorával alaposan kikenem magam a szemem alatt, hagyom kicsit "száradni" (ettől masszívabb fedése lesz), blenderrel eldolgozom, majd jön ez a tégelyes korrektor, ezt is eldolgozom, végül pedig néhány pötty a L'Oreal Infallible More Than Concealer következik, amit szintén szivaccsal oszlatok el. Ezután már csak úgy érintőlegesen megyek alapozóval a szemem alá, csak azért, hogy egységes legyen. Púderrel fixálom és végre nem úgy nézek ki, mint egy vízi hulla. Alapozó fölé is próbáltam, de nekem úgy nehezebben eldolgozható volt, és hajlamos felszedni néhány terméket maga alól, ezért nekem a fent leírt módszer vált be inkább.
A tartósságával alapvetően nincs bajom, viszont tessék arra készülni, hogy ez egy kissé "zsírosabb" állagú krém, emiatt képes beleülni a mélyebb ráncokba. Én egy lapos ecsettel halászom ki a tégelyből, így könnyen, pontosan felvihető. Be nem szárad (nagyjából 8-9 hónapja van meg), a tégely jól zár, utazni is lehet vele. Nekem sokat segít, valóban szépen kiiktatja a szem alatti elszíneződéseket, úgyhogy a rutinom állandó része lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

cherry19

2020. május 14.

Volt egyszer egy Catrice Wake-up Effect Camouflage Creme amit imádtam és minden nap használtam, de persze mint mindent, amit szeretek, azt is kivonták a szortimentből, így új után kutattam.
Azt vettem észre, hogy meglepően kevés az opció tégelyes lazac korrektorok terén, a Becca-t pedig nem tudom újravásárlás szinten megfizetni, úgyhogy ezt vettem meg, Fair árnyalatban.
Szóval ez a korrektor szerintem nem olyan jó, mint amilyen a Catrice volt, kicsit világosabb és "csúszósabb"/krémesebb, de összeségében tetszik, nem túl erős a színe, de pont eléggé "fed", tetszik az állaga és hát..működik, halványabbak tőle a -mindkét értelemben- orbitális karikáim.
Két dolog zavar: a krémessége miatt úgy érzem napközben némileg hajlamos a hajszál"ránc"aimba beülni kicsit, illetve ez ilyen apróság, de nem szeretem az üvegtégelyét. "Mélyen" van az anyag benne, kevés használat után is már bányászni kell a cuclit és annak ellenére hogy végképp nem hosszúak a körmeim bosszantó, hogy minden alkalommal alájuk jut valamennyi belőle. Persze ecsettel is lehetne használni, de úgy érzem az ujjam melegével jobban be tudom dolgozni és összeségében kevesebb fogy, nem veszítek terméket az ecsetszőrökben.
Összeségében a célnak teljes mértékben megfelel és ezt fogom újravenni, amikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

noranatasa

2020. január 17.

Ritkán nyúlok hozzá, leginkább akkor, amikor kialvatlanság miatt durvább karikák vannak a szemem alatt. Sajnos nem lett kedvenc, nekem nem elég krémes, beleül a ráncokba, és mivel nem elég széles a tégely, körömmel tudom csak kinyerni a terméket. A dolgát egyébként teszi, eltünteti a sötét karikákat, ezért nincs szívem több pontot levonni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

nocika113

2019. december 18.

Na hát az a helyzet, hogy amilyen szkeptikus voltam annyira megszerettem
Magában akkor használom, ha semmi smink nincs rajtam (max szemöldök, szempilla) és nem mozog, nem gyűlik össze
Na de korrektorral felette 👀 tökéletes ❤️
(Ha annyira jó miért kell fölé korrektor blablabla... Mert olyan sötét karikáim vannak-genetikailag-hogy egy mosómedve megirigyelné)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Na hát az a helyzet, hogy amilyen szkeptikus voltam annyira megszerettem
Na de korrektorral felette 👀 tökéletes ❤️

Nashuaaa

2019. november 5.

Sajnos nekem nagyon beleül a barázdákba, pedig picikék, és ez púder után még rosszabb. Úgyhogy továbbadtam rajta, pedig a narancsos színe miatt szépen lehet vele színt korrigálni, plusz az állaga is egész jó lenne. De annyira csúnyán mutat, hogy nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

petoandika

2019. július 1.

Elég sötét karikáim vannak, teljesen eltűntetni úgysem tudom, de azért sminkkel lehet korrigálni, halványítani rajta.
Ez a termék ár-érték arányban szerintem teljesen szuper. Tetszik, hogy van benne egy kis narancsos pigment, tényleg elég pigmentált és fed. Picit valóban ráül a púder, de ha finoman bánik vele az ember lánya, szerintem nem vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

natasa

2019. január 27.

Nagyon kíváncsi voltam rá, és kicsit csalódott vagyok. A karikák maradtak, és ha kicsit több kerül fel, még csúnya is. A púder meg látványosan ráül, szóval nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 27.

Dea

2018. szeptember 15.

Update: A helyzet az,hogy nagyon megszerettem :D Még mindig jobb,mint a többi korrektor, ráadásul nagyon sokáig elég, és nem romlik meg hamar biztos újravenném :)

Korrektor alá vettem,és nem érzem azt,hogy megváltja a világot, kicsit szebb,de nekem ennyi pénzért, ez kevés, így egyszer elhasználom,de nem venném meg újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

dori92

2018. június 2.

Nem a kedvencem, de valóban ápoltnak érzem tőle a szemem alatt. Én is tapasztaltam, hogy eléggé bele tud ülni a ráncokba, így sajnos egyre kevesebbszer használom már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Vavoca31

2018. február 22.

Jól fedi a sötét karikáimat, ami eddig szinte lehetetlenségnek tűnt eltüntetni. Hátránya, hogy beleül a barázdákba, de mivel nem vagyok nagy sminkmester, saját tapasztalatlanságból is adódhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract