NYX Professional Makeup

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

NYX Epic Ink Liner
Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában , Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. július 1.

első, éles használat előtt kipróbáltam otthon és alapjáraton elégedett vagyok vele.
Pros: nagyon szépen pigmentált; hihetetetlen vékony vonalakat is lehet vele húzni
Cons: én a keményebb filchez vagyok szokva, ez pedig egy puhább, ecsetszerű tipnek néz ki (?!), de megszokató; setting spray nélkül gyanús... pár óra múlva megkopott a szemhéjamon, de a wing része tartotta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 1.

PipereBlogZsani

2022. május 29.

Kedvenc! Ezelőtt drogériás filces tusokat használtam.

Nagyon rövid ideig voltak elegek mert vagy beszáradtak, kifogytak, tönkrement a filcvégük stb...

Na de ez.... Hihetetlen mióta meg van és még mindig tökéletes, fekete vonalat húzok vele. Nem is tudom hogy lehet ilyen sokáig elég egy tus, nagyon meg vagyok vele elégedve: se beszáradás, se a filc nem ment tönkre és nagyon lrecízen lehet vele dolgozni. Ezt mindig újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Kedvenc! Ezelőtt drogériás filces tusokat használtam.

Emma23

2022. május 15.

Szeretem ezt a tust. Szép precízen lehet vele dolgozni és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

Szeretem ezt a tust. Szép precízen lehet vele dolgozni és tartós is.

Dusmata

2022. május 1.

Újra és újra vásárolom. Nagyon könnyen lehet szép és pontos vonalat húzni vele. Sokáig fent marad, egyenletesen kopik. Nálam verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

krsztmlnr

2022. március 29.

Update 2022.03.29
Töretlenül ragaszkodom ehhez a tushoz! A legeslegjobb! Asszem elvileg 6m van rajta, én őszintén bevallom, hogy azon túl is van, hogy használom, viszont egy idő után megadja magát valami benne és fröcsög szana-széjjel, szóval még ki se fogy, de vehetek újat. De nem bánom, csillagot se vonok miatta, annyira kompenzál az, hogy ennyire tartós és erősen pigmentált termék. KEDVENC.

2018
Nos, egy nyereményjátékon nyertem egy mini nyxes csomagot, amiben benne volt ez is. Alapvetően egy-két éve a napi sminkem része a szemhéjtus, és ezt sokszor megszenvedtem, ugyanis elég zsíros bőröm van, ami azt jelenti, hogy 3-4 órán belül elkezd lekopni, lefolyni, elkenődni, bármi is van a szememen. Na DE, ez a tus valami iszonyat jó! Reggel 8-kor felkenem szépen, elmegyek egyetemre, majd dolgozni, majd hazaérek koraeste és még mindig tökéletesen fent van. Nagyon parktikus, hisz nincs időm állandóan a sminkemet javítgatni.
Amikor lemosom micellás vízzel nem hagy fekete foltot, mint pl. a szempillaspirálok többsége. Ha elfogy, tuti veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

Update 2022.03.29

2018

CherryEve

2022. január 12.

Nem mindig vagyok elégedett vele, de valamiért mindig újra veszem, mert megszoktam a használatát. Nem kenődik el, és szép fekete, csak múltkor mikor ujra vettem, furán kiállt belőle egy szál, amit azzal orvosoltam, hogy levágtam kisollóval, utána jó volt. Még kísérletezek mással is, de addig is stabil része a smink kollekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Mona12

2021. október 25.

Egyik kedvenc tusom volt, tartós, jól lehet vele dolgozni viszont az ecset része hamar megadja magát és kiállnak belőle a szálak. Jó viszont olcsóbb kategóriában is találni ugyanilyet vagy jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 25.

Zindi

2021. október 15.

Sosem voltam a filces tusok rajongója mert valahogy nagyon hamar kifogytak, nem voltak tartósak. De EZ. Volt egy kuponom hogy ha 2 Nyx terméket veszek olcsóbb, megvettem a szokásos szemhéj alapozóm meg gondoltam üsse kavics kipróbálom most olcsóbb. Kb 2 hét és már nem akartam a kedvenc ecsetes tusom után nyúlni ez annyira híg mégis pigmentált és szuper könnyű dolgozni vele. A filc része nem konkrét filc hanem tulajdonképpen egy ügyesen formázott ecset, iszonyat precíz, NAGYON pigmentált és nagyon tartós. Ha reggel felkenem és ebben alszom (mert pl ismerősnél pizsipartizunk) másnap reggel maximum egy picit kopik meg.
Viszont tényleg iszonyat folyós, én kupakkal felfelé tárolom amit alapból nem jó a filces tusoknak de ez még így is elkezd néha folyni ha sokat bajlódok vele, illetve ha túl sok festék folyik a hegyére hajlamos pacásan fogni de egy kicsit megtörölgetem és újra precíz, de más negatívumot tényleg nem tudok felhozni, ez után visszatérni az alapból hegyesre vágott ecsetes tusomhoz szinte szenvedés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

sstunde

2021. szeptember 21.

Rengetegféle szemhéj tust próbáltam már, de nekem ez lett az abszolút kedvenc. Sajnos hajlamos a szemem random elkezdeni könnyezni, és a többi tus nem állta ki a próbát még sminkfixálóval se, sokszor pandamaciként végeztem. De ez bírja a strapát szerencsére. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, szép vékony vonalat lehet vele húzni (már amennyire a kézügyességem engedi :D) Nagyon sokáig elég, pedig kb minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

balankaa01

2021. július 31.

Sose volt filces szemhéjtusom, annyira nem is vonzott a gondolat, de csak ebből találtam barnát, ami nem volt annyira sötét, hogy szinte már feketének nézzen ki, így hazajött velem.
Eddig szerelem volt, nagyon könnyű használni, nagyon szép a színe, tartós is, meg nem volt gondom a szivárgással, ahogy itt néhányan írták – mostanáig, kb. 1 hónap használatról beszélünk. :) Most elkezdte, folyik minden irányba, én meg haragszom, mert ez így nem túl gazdaságos. Nem tudom, utaztattam nem régen, lehet, hogy nem tetszett neki a táskában, mindenesetre ezért a pénzért nem ezt a minőséget várnám. Attól még újraveszem, amíg nem találok nála jobbat. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.