NYX Professional Makeup

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Karcsú és hajlékony hegyű, intenzíven pigmentált, vízálló filces tus a szuper-éles vonalakért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sammael

2021. július 21.

Először valamiért elkenődött, de most lerobbanthatatlan. Rollereztem fel a dombra, patakokban folyt rólam a víz, de nem kopott, nem mozdult el, el sem kenődött. Minden ugyanúgy a helyén volt. Lehet, hogy a fixáló is közrejátszik. A másik fontos dolog számomra, hogy ezzel tust húzni maga az álom. Azt hiszem, szerintem ő a kedvenc eddig 🔥

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

ceanne

2021. március 22.

Nekem tökéletes. Szeretek kísérletezni, és fogok is, de ebből mindig lesz a neszeszeremben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

LauraLabancz

2021. március 21.

Nekem a lehető legjobb tus, amit valaha próbáltam. Szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon nehezen tudom meghúzni a szép és főleg szimmetrikus tusvonalat :D Ezzel azonban nagyon szép vonalat tudok húzni, tökéletes fekete és egyáltalán nem kopik hosszabb napokon sem. Már nagyon sokszor újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Dorotii66

2021. március 2.

Borzasztóan nagyot csalódtam ebben a termékben. Óriási reményekkel vettem meg, az ára ellenére, mert láttam milyen jók a vélemények róla. Hát mit ne mondjak... Valóban könnyű vele dolgozni, de nem tudom, hogy a francba lehet ez vízálló. Körülbelül fél óra után feltapadt a szemhéjamra és az este arról szólt, hogy fél óránként korrigáltam, hogy ne úgy nézzek ki mint egy idióta. Iszonyú ragacsos érzést hagy maga után, egyszerűen szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Peculilyar

2021. február 26.

Csalódott vagyok a tartóssága miatt, az olajos szemzugomra nem maradt meg a nap végére. Szép fekete színt ad, mint bármelyik más fekete tus.

(Fixáló port is használtam a végére, ezen szerintem még a szemhéjalapozó sem tud majd segíteni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 26.

szaboletta

2021. január 30.

Ár-érték arányban a kedvenc szemhéjtusom. Könnyű vele dolgozni a filces kialakítása miatt. Tartós, egész nap megmarad a szemhéjamon.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

casa17

2021. január 23.

Legeslegjobb tus! Tartós, szép fekete, könnyű használni. Ára is elfogadható, nem szárad be hamar, nekem tökéletes. Többet szerintem nem is kísérletezem más tusokkal...

Update: nem tudom mit változtattak rajta, de ez már a 3. tusom ami folyik, pedig fektetve tárolom...
Bosszantó, ezért le is vonok 2 csillagot...
És kereshetek másik tust, ami jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Bosszantó, ezért le is vonok 2 csillagot...
És kereshetek másik tust, ami jó...

dorax

2021. január 20.

A Too Faced Better Than Sex tus mellett ez a kedvencem. Szép, erőteljes fekete szine van, ráadásul nagyon tartós is. A tus hegye kifejezettem vékony, ami miatt nagyon könnyű vele dolgozni, bár ha fejjel lefele tárolom, észrevettem hogy jobban folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

sztundu

2020. december 13.

nekem is elképesztően a folyt, nagyon nehezen száradt, folyton felkenődött a másik szemhéjamra is, konkrétan már magán a tollon folyt végig a festék, annyira folyt, próbálkoztam vele egy ideiig, aztán a végén a kukában landolt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

SzisziAdri

2020. december 8.

Hatalmas csalódás... Egyszerűen nem értem a 4-5 csillagos értékeléseket. Annyira megörültem amikor megtudtam, hogy van barna verzió, hogy gyorsan meg is vettem. Nagyon szerettem volna szeretni, de ez valami borzalom... Sokféle tust próbáltam már, de ez az olcsóbb kategóriában is elbukna. Eleinte, kb. 1 hétig hiába rázogattam, próbáltam rajzolni a kezemre, alig jött belőle valami, 6-7-szer mentem át a tusvonalon, mire értékelhető lett a végeredmény. Majd az 1 hét elteltével úgy beindult, hogy konkrétan elkezdett belőle folyni a cucc. Ez sajnos azóta sem változott, és ami a legrosszabb, hogy felkenés után bizony ott van a jó öreg ragacsos érzés. Arról nem is beszélve, hogy elmászik, elkenődik végig a szemhéjamon, hiába van alatta bázis...Használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.