NYX Professional Makeup

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Karcsú és hajlékony hegyű, intenzíven pigmentált, vízálló filces tus a szuper-éles vonalakért.

kittimingzhi

2019. szeptember 22.

Augusztus közepén vettem meg a terméket, és egészen szeptember 18.-ig hatalmas volt a szerelem! Eddig egy tussal se tudtam tusvonalat húzni, de ezzel már egy pár alkalom után sikerült gyönyörű vonalat húzni! Heti 3-4x használtam, és mindig vigyáztam, hogy hogy rakom rá a kupakot. De ezen a héten elkezdett rosszalkodni a hegye, hirtelen nem fogott, rázogattam, próbáltam visszaállítani a hegyét, majd hirtelen pacsmagolni kezdett... :( Most ismét megpróbáltam, egy ideig megint csodásan működött, majd a másik szememnél ismét nem fogott, minimális rázás és fejre állítás után pedig már eszméletlenül folyt... Remélem idővel megoldódik majd, mert nem szeretnék még se újat venni, és új tusra se váltani, de ezért most csak 4 csillagot adok :(

Ettől függetlenül viszont nekem nem kenődik el a szemhéjamon, gyorsan megszárad, és 8-10 órákat simán a szememen marad mindenféle korrigálás nélkül!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Lina14

2019. szeptember 11.

Nagyon fekete, nagyon precíz és nagyon folyós. Nem egészen matt a finise, de nem is fényes. Hajszálvékony vonalat húz, de sajnos nem szárad elég gyorsan képes feltapadni ha túl korán nézek fel. Könnyezéskor egyből lejün, maszatolódik, így nem lett a kedvencem, mert nap végére ehol sincs a melegben vagy esős időben sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Szanszi

2019. augusztus 20.

Pár használat után egyszerűen szét folyik a festék a szememen... Maszatol, borzalom! 🤣 Eltettem, hátha kicsit “beszárad” és tudom majd később talán használni. Sajnos ez így 1⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

duchess_g

2019. augusztus 12.

Szép fekete, jól lehet vele dolgozni. Bár a vége szálakból áll össze (mint egy ecsetes tusnak), de mégis olyan, mint egy filc. Tartós, bár kicsit felkenődik a szemhéjra a nap végére.

Update: Először nagyon szerettem. Bár még mindig szépen lehet vele dolgozni és szívesen nyúlok utána, de ez sajnos tényleg kenődik. Nekem is szétborzolódott ráadásul a vége, pedig mindig figyelek rá, hogyan teszem vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

eddiethestray

2019. július 20.

Sajnos nekem egy big no-no :( Barátnőm és az itteni ajánlások alapján vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá... Aláírom, nagyon kényelmes használni, az ecset nagyon nagyon precíz, de maga a festék tragédia.. Körülbelül egy óra után már feltapad a szemhéjamra az egész.. Nagyjából 15 éve használok szemhéjtust, de ez az egyik legrosszabb minőségű, amivel valaha találkoztam, a harmad ennyibe kerülő Lovely kenterbe veri :( Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Rozsaszinponilo

2019. június 16.

Második tusnál tapasztalom, hogy borzasztóan elkezd folyni. Valamiért, nem tudom, hogy miért. Tárolhatom fekve, állitva, fejjel lefele, fejjel felfele, mindig pacsmagol első pár használat után.
Körülbelül 30-40 használat után abbahagyja, utána imádnivaló tus - tartós, pigmentált és precízen lehet vele dolgozni.

De sajnos az irritáló pacsmagolós folydogálás miatt nem lesz kedvenc. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

De sajnos az irritáló pacsmagolós folydogálás miatt nem lesz kedvenc. :(

2019. június 11.

Tökletes kis tus, a szőrszálak finomak, a feketéje mély, egy hónapja használom minden nap és még mindig tökéletes adag jön belőle. Egész nap fent marad, még egészestés buliban is, néha nagyobb igénybevételnél a vonal vége tűnik el kicsit, de akkor sem nem kenődik, vagy pereg! Sminklemosó szépen lehozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

makeup0515

2019. május 18.

Nem vagyok nagy Nyx fan... így nem vagyok elfogult, de tény ,hogy ez a tus a legjobb a piacon, amit valaha használtam! Egyszer vettem egy Mac filcet, hàt... botràny volt ehhez képest . Váltottam is vissza az imádott ink linerre 🙂 imádom,szerintem könnyű vele dolgozni , egyenletesen adagol , nem pereg, megbízható termék. Nekem number 1! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Alxndra

2019. április 26.

Szépen lehet vele dolgozni, szépen fekete, nem fakultatív, nem kopik, hamar szárad. Ritkán használok tust, így már régóta megvan: kb egy éve használom, és még mindig kifogástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Mesi

2019. április 19.

Most látom, hogy ezt még nem is véleményeztem, pedig többet is elhasználtam már belőle. A legjobb tusom eddig, meg is bántam, hogy kísérleteztem és nem ezt vettem megint újra. A fekete mellett a barnája is gyönyörű. Éles, vékony vonalat lehet húzni a filccel és lerobbanthatatlan. Napi használat mellett is kb. 8 hónapot bírt, ami az én elvárásom abszolút túlszárnyalta.

Nekem is folyt, vagyis igazából nem folyt, hanem egy buborék keletkezett a hegy tövénél, de egyetértek az előttem szólókkal, ez elég idegesítő és macerás. Én úgy oldottam meg, hogy mindig heggyel felfelé tároltam. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!