NYX Professional Makeup

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Karcsú és hajlékony hegyű, intenzíven pigmentált, vízálló filces tus a szuper-éles vonalakért.

Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost/posta

kittyom

2020. július 15.

Nagyon szeretem,szépen lehet vele rajzolni és fennmarad a szemhéjon.Annak ellenére,hogy nekem eléggé zsíros tapintású lesz a szemhéjam egy idő után.
Tényleg csak ajánlani tudom,megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Tényleg csak ajánlani tudom,megéri :)

Whosthatfitgirl

2020. július 3.

Sajnos big csalódás. 😣 Nagyon reméltem, hogy a márka garancia lesz a minőségre, de nem...
Persze, szép fekete, meg klassz vonalat lehet vele húzni meg minden, de konkrétan azt se bìrta ki, hogy reggel normális állapotban érjek be a munkahelyre. 😤
Nem mondanám zsìrosnak a bőröm, nem könnyezek, oltári meleg se volt és még szemhéj primerre is kentem, de a cicavonal vége egész nap szépen kenődött...és csak kenődött és kenődött... nyilván estére nem maradt meg a szépen megrajzolt tusvonal vége. A szemhéjamon úgyahogy megmaradt, de ez botrány.
Nem tudom mi legyen a sorsa, azóta nem is használtam, úgy felbosszantott.
A L'Oreal Gel Intenza tégelyes cucca ezerszer jobb, az még egy nyári ezerfokos vìzicsúzdaparkozást is simán bìrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Nem tudom mi legyen a sorsa, azóta nem is használtam, úgy felbosszantott.

CeCeDrake

2020. június 22.

Amikor azt hiszed, hogy találsz egy jó vízálló tust - 1. rész:
Első használat: nagyon tetszett és fogjuk rá, jó is volt.
A továbbiakban viszont kezdett el-elmászni. Aztán meg folyt belőle a festék, egy idő után meg lehetetlen volt normális szép tusvonal húzására, mert szétfolyt már a bőrön.
Melegben és esőben felejtős! Nem bír a magas párával, egy kis esőben is eltűnik...
Nekem nem érte meg az árát, főleg úgy, hogy a legtöbb festék a kukában végezte törlőkendőn.
Kerestem tovább a jó vízálló tust, azt hiszem, hogy meg is találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Amikor azt hiszed, hogy találsz egy jó vízálló tust - 1. rész:
Első használat: nagyon tetszett és fogjuk rá, jó is volt.
Kerestem tovább a jó vízálló tust, azt hiszem, hogy meg is találtam.

maksakat

2020. június 18.

Az eddigi kedvenc szemhéjtusom, amit használtam és elég sokféle fajtához volt szerencsém. Szép vékony vonalat tudok vele húzni rejtett szemhéjamra, nekem egyáltalán nem folyik, szép a színe, könnyen szárad és viszonylag sokáig fennmarad (bár én hajlamos vagyok néha eltörölni, mert elfelejtem, hogy fent van :D). Kezdőknek abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Wolfsinger

2020. június 2.

Sajnos nekem feltapad a szemhéjamra base és púder mellett is, meleget nem bírj, egyébként szép vonalat lehet vele húzni, kicsit hagyni kell száradni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Lina14

2020. június 1.

Nagyon fekete, nagyon precíz és nagyon folyós. Nem egészen matt a finise, de nem is fényes. Hajszálvékony vonalat húz, de sajnos nem szárad elég gyorsan képes feltapadni ha túl korán nézek fel. Könnyezéskor egyből lejün, maszatolódik, így nem lett a kedvencem, mert nap végére ehol sincs a melegben vagy esős időben sem.

Update: Megvettem a barna változatot, először is ügyetlenségből, de a színe szép, ezért megtartottam. Nekem kicsit szárazabbnak érződök, mint a fekete, de ugyanúgy precíz, nem egészen matt de nem is fényes, intenzín, de nem tartós. Sajnos képes az ecset felszedni a már felvitt festéket, ha megpróbálok átmenni rajta, amit a feketénél is észleltem. Nem lesznek a kedvenceim, de egynek elmennek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Fehereszti

2020. április 26.

A legeslegjobb tus amit valaha próbáltam! Nem tudok sajnos tusvonalat húzni, ügyetlen vagyok hozzá és még a szemhéjam is rejtett. De ezzel egesz szépen sikerül. Ez a tusom mászik el legkevésbé emellett, pedig én aztán zúzom a sminket. Millióféle tust próbáltam, ez mindet keményen lepipálja. Teljesen biztos hogy újra fogom venni! Egyszerűen imádom! 😏😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Ingi

2020. április 23.

Jó kis tus, tényleg könnyű a felvitele. Bár nekem az egyik oldalon a nap végére picit elmászott egy kis könnyezés hatására, ezért csak 4 csillag (mondjuk rejtett szemhéjjal eleve nem egyszerű :| ). Én a barnát vettem meg (ami inkább amolyan szürkésbarna), kicsit természetesebb hatást lehet vele elérni. A csomagolása top!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pipacs17

2020. április 23.

A legtökéletesebb tus amit valaha használtam! Extra fekete, extra vékony vonalakat lehet húzni vele és egész nap ott marad ahova reggel húztam, nem mászik el, pedig nekem állandóan könnyezik a szemem. Ha elfogy, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Vikktoria

2020. április 16.

elképesztő vékony vonalat is lehet vele húzni, ha jobban rányomom akkor vastagabbat és mivel olyan mint egy filctoll nagyon egyszerű a használata. Mindig újra veszem, nekem tusok közül ez az abszolút favorit!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.