NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzisziAdri

2020. december 8.

Hatalmas csalódás... Egyszerűen nem értem a 4-5 csillagos értékeléseket. Annyira megörültem amikor megtudtam, hogy van barna verzió, hogy gyorsan meg is vettem. Nagyon szerettem volna szeretni, de ez valami borzalom... Sokféle tust próbáltam már, de ez az olcsóbb kategóriában is elbukna. Eleinte, kb. 1 hétig hiába rázogattam, próbáltam rajzolni a kezemre, alig jött belőle valami, 6-7-szer mentem át a tusvonalon, mire értékelhető lett a végeredmény. Majd az 1 hét elteltével úgy beindult, hogy konkrétan elkezdett belőle folyni a cucc. Ez sajnos azóta sem változott, és ami a legrosszabb, hogy felkenés után bizony ott van a jó öreg ragacsos érzés. Arról nem is beszélve, hogy elmászik, elkenődik végig a szemhéjamon, hiába van alatta bázis...Használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Lina14

2020. december 5.

Nagyon fekete, nagyon precíz és nagyon folyós. Nem egészen matt a finise, de nem is fényes. Hajszálvékony vonalat húz, de sajnos nem szárad elég gyorsan képes feltapadni ha túl korán nézek fel. Könnyezéskor egyből lejün, maszatolódik, így nem lett a kedvencem, mert nap végére ehol sincs a melegben vagy esős időben sem.

Update: Megvettem a barna változatot, először is ügyetlenségből, de a színe szép, ezért megtartottam. Nekem kicsit szárazabbnak érződök, mint a fekete, de ugyanúgy precíz, nem egészen matt de nem is fényes, intenzín, de nem tartós. Sajnos képes az ecset felszedni a már felvitt festéket, ha megpróbálok átmenni rajta, amit a feketénél is észleltem. Nem lesznek a kedvenceim, de egynek elmennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Pumi

2020. november 11.

Nagyon jo ez a tus, egyebkent az oriflame the one filcese hasonlo jo. Na ez is olyan, arra emlekeztet. Ez a ket tud a legjobb, legtartosabb, pedig jo sokat probaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

EvaLeBon

2020. október 23.

Sok hasonló tust próbáltam, nekem egyik sem volt elég fekete és mindegyik elmászott egy pár órán belül. Ez az első, amivel szép volnalat tudok húzni és nem megy sehová. Nyáron, ha iszonyú meleg van, akkor érdemes alapozót vagy primert kenni alá, akkor ugyanúgy fentmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

harkov10001

2020. október 5.

Nekem ez volt az első igazi tusom, azóta nagyon szeretem. Könnyen szép vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

Nichole07

2020. augusztus 28.

Nálam ő lett "A" tus 😊 a sima verzióját használom, nekem kevésbé kenődik és tartósabb is, mint vízálló társa. A nap végéig a helyén marad, precíz vonalat lehet vele húzni és sok más termékkel ellentétben ez tényleg fekete egyetlen vonásra. Amiért plusz pontot érdemel, hogy sose akar elfogyni. Korábbi kísérletezéseim során a drogériás tusok sose bírták 1 hónapnál tovább, de ennek már a sokadik példányát használom napi szinten kb negyedik hónapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

ANDREAA

2020. augusztus 12.

A királykék árnyalat van meg nekem, valami eszméletlen vibráló szín és brutál tartós, pedig sokszor könnyezik a szemem. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 12.

kittyom

2020. július 15.

Nagyon szeretem,szépen lehet vele rajzolni és fennmarad a szemhéjon.Annak ellenére,hogy nekem eléggé zsíros tapintású lesz a szemhéjam egy idő után.
Tényleg csak ajánlani tudom,megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Tényleg csak ajánlani tudom,megéri :)

Whosthatfitgirl

2020. július 3.

Sajnos big csalódás. 😣 Nagyon reméltem, hogy a márka garancia lesz a minőségre, de nem...
Persze, szép fekete, meg klassz vonalat lehet vele húzni meg minden, de konkrétan azt se bìrta ki, hogy reggel normális állapotban érjek be a munkahelyre. 😤
Nem mondanám zsìrosnak a bőröm, nem könnyezek, oltári meleg se volt és még szemhéj primerre is kentem, de a cicavonal vége egész nap szépen kenődött...és csak kenődött és kenődött... nyilván estére nem maradt meg a szépen megrajzolt tusvonal vége. A szemhéjamon úgyahogy megmaradt, de ez botrány.
Nem tudom mi legyen a sorsa, azóta nem is használtam, úgy felbosszantott.
A L'Oreal Gel Intenza tégelyes cucca ezerszer jobb, az még egy nyári ezerfokos vìzicsúzdaparkozást is simán bìrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Nem tudom mi legyen a sorsa, azóta nem is használtam, úgy felbosszantott.

CeCeDrake

Bőrprobléma: Nincs
2020. június 22.

Amikor azt hiszed, hogy találsz egy jó vízálló tust - 1. rész:
Első használat: nagyon tetszett és fogjuk rá, jó is volt.
A továbbiakban viszont kezdett el-elmászni. Aztán meg folyt belőle a festék, egy idő után meg lehetetlen volt normális szép tusvonal húzására, mert szétfolyt már a bőrön.
Melegben és esőben felejtős! Nem bír a magas párával, egy kis esőben is eltűnik...
Nekem nem érte meg az árát, főleg úgy, hogy a legtöbb festék a kukában végezte törlőkendőn.
Kerestem tovább a jó vízálló tust, azt hiszem, hogy meg is találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Amikor azt hiszed, hogy találsz egy jó vízálló tust - 1. rész:
Első használat: nagyon tetszett és fogjuk rá, jó is volt.
Kerestem tovább a jó vízálló tust, azt hiszem, hogy meg is találtam.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.