NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tilbog, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. február 17.

Kiszerelés:   1,1 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló, hosszan tartó szemöldöktus, mely pillanatok alatt gyönyörű szemöldököt varázsol. Parabénmentes, nem kenődik el.

nikolett

2016. május 5.

próbáltam kézfejen... zöld lett a vonal, amit húztam vele. van kérdés?............ borzalom. pedig imádom a nyx termékeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

greengirl115

2015. november 23.

Egy ideig használtam, de sajnos a vörös hajszínemhez nem volt a legmegfelelőbb az árnyalat. A természetes hatás elérése kicsit nehézkes volt számomra, ugyanis nagyon kevés és világos szemöldököm van. Az is problémás volt számomra, hogy másképp nézett ki a végeredmény a hiányos részeken, emiatt sosem sikerült egyforma szemöldököt készítenem ezzel a termékkel. Vízállónak a legkevésbé sem nevezném, néhány csepp víztől már folyt is le, okozott néhány kellemetlen pillanatot ezzel. Olyanoknak tökéletes választás lehet, akiknek minimális korrigálásra van szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Makkancs

2015. április 24.

Hiányzó szálak berajzolásához vettem, de a színe sajnos nem jó. Megint nem gondoltak a hamvas hajszínűekre (miééééért???? hát mi vagyunk többen...), és ez is teljesen vöröses. Egyébként tartós, a hegye nagyon szép vékony, és könnyedén jön a festék belőle. Tusvonalra fogom elhasználni, bár ahhoz kicsit vékony. Nem pontoznám le, mert a színprobléma egyéni nyűg... Tud valaki sötét hamvas barna filcet, szép vékony heggyel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

noemi90

2015. március 11.

Nekem egyféleképp jött be. Akkor, ha csak fönt egy két hiányzó szálat rajzolok meg, hogy meglegyen a szemöldök kellő íve. Ha ezzel töltöm ki magát a szemöldököt, valóban nagyon erős és természetellenes. Így viszont nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 11.

mariib

2015. január 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem jött be, túlságosan mesterkélt és természetellenes számomra, valamint nagyon előnytelen a kissé vöröses beütés. A deep árnyalat van meg, azt reméltem, enyhén feketébe hajló mokkabarna lesz a színe, de csalódnom kellett. Valahogy a tusvékonyságú filc sem praktikus számomra. Az automata ceruzájuk viszont szuper, maradok annál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Soyala

2012. február 12.

Egyáltalán nem tartós és furcsa,de az árnyalatai mintha narancsba vagy pirosba hajlanánk,persze lehet hogy csak világos bőrön!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

tilbog

2011. szeptember 7.

Már régen kerestem a szemöldökömre valami egyszerű, tartós festéket, ez nagyon bevált. Egyszerű filc, beszínezem a szemöldököm és kész. Négy csillagot azért kap, mert észrevettem, hogy a végéről az ujjammal le tudtam rögtön törölni, de lehet hogy nem vártam meg a teljes száradást. Viszont a szálak között megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

PVP 0 0