NYX Professional Makeup

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   4 x 1,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Négy pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta, végtelen variációs lehetőséggel.

8 színösszeállításban kapható

yifan

2018. december 12.

Nagyon imádom! Jó a pigmentáltsága, egész nap tart, és egy ilyen 4 darabos quaddal egy szemsminket meg lehet csinálni egyszerűen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

pankajanosi

2018. július 11.

A Colour Riot palettát tudhatom az enyémnek. Alapvetően egy ár-érték szempontjából teljesen korrekt termék,könnyen eldolgozható és nem kopik nap közben. Viszont , pont a pigmentáltsága miatt ritkán tudom csak használni, nem igazán illeszkedika a falfehér bőrömhöz. Pedig annyira szépek a színei 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Fru1229

2018. június 26.

nagyon könnyedén lehet vele dolgozni, pigmentált. Nekem a képen szereplő színösszeállítás van amit nagyon jól lehet kombinálni minden alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

pattelin

2018. április 26.

Nekem egy sötétlila, egy csillogós lila, egy szürke és egy nude-os bézs színben van meg ez a 4-es paletta. Valójában a sötétlila miatt vettem meg akciósan az egész palettát, mert rég óta keresetem ilyen szép árnyalatot! De biztos vagyok benne, hogy a többi színt is ki fogom használni, mert tartós és nagyon pigmentált paletta! Akciósan nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

fblnk

2018. április 18.

Pigmentált, könnyen eldolgozható, tartós. Talán négy színért picit drága, de ha nem csak ebből gazdálkodik az ember, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

jadegirl

2018. április 10.

Az enyém egy krémszínu, egy sotetbarna, fényes arany es zoldesarany szineket tartalmaz. Kivetel nelkul erosen pigmentaltak, az utobbi ketto kremes, "buttery". Jol kihasználható színek de semmi kirívo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Man0ka

2018. február 16.

Egy álom. Olyan pigmentált, hogy az hihetetlen. Nem ül meg a szemzugban, sem a ráncocskákban. A nap végére azért nekem picit rá kell segíteni, mert én ritkán kenek alá alapot. Szóval nálam nyert, és a színek is pont az ízlésemnek megfelelőek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Colorful

2018. január 18.

Imádom, nagyon pigmentált könnyen lehet vele dolgozni és elragadó színekben lehet kapni. Nagyon tartós, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

BettyBabu

2017. június 23.

A "negyes fogat" 8 variacioban elerhetö, nagyon szepen pigmentaltak, en egyszerüen imadom, mert nagyon gyors vele a munka, szepen satirozhato es szerintem mindenki megtalalja a maga gyöngyszemet bennük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0