Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: godori, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Extra finom textúrája egyszerre tartós és satírozható. Tökéletes tusvonal rajzolható, satírozással pedig igazi füstös smink varázsolható pillanatok alatt.

Cloudberry

2017. november 30.

Először nagyon megörültem, hogy végre van egy szép barna szemhéjtus, ami igazi barna, nem pedig majdnem fekete. Nekem nem száradt még be a tégely, bár még nem is régi, de mindig figyelek, hogy jól becsukjam. Az ecsetre könnyen felmegy, kevés is elég. Tényleg hama szárad. Ami nem baj. De szép vonalat lehet húzni vele, gyorsan lehet vele dolgozni. VISZONT. Nekem kicsinálta a szemem egy hét használat után. Levakarhatatlan. Lemosom micellás vízzel, utána arctisztítót is használok és még ricinusolajjal is átdörzsölöm a szemem, de reggel mégy mindig úgy kelek fel, mint egy panda. Püffedt és fájó szemekkel.
Tehát ezt inkább alkalmakra ajánlom, mikor bombiztos smink kell, mindennapi használatra semmiképp. Az ára nem vészes a minőségéhez képest,
de mivel szemre való termék, ezért lehetne valamivel kíméletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

de mivel szemre való termék, ezért lehetne valamivel kíméletesebb.

yevavarha

2017. március 16.

Gyakran elkenődik és nagyon gyorsan beszárad. 4 hónapja vettem, szinte még tele van, de kénytelen leszek valami mást keresni, mert miután felkenem, apró darabkákban potyog rá az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

linszu

2016. szeptember 30.

Vettem fekete színben és kicsit csalódott vagyok, mert a kezemen kipróbálva levakarhatatlan, a szememen viszont felragad a szemhéjamra, ahonnan alig bírom leszedni. Lehet, valamit rosszul csináltam, esetleg túl zsíros volt a szemhéjam. Azért még adok neki pár próbát.
Mellette szól, hogy krémes, könnyű felvinni, elég egy réteg, mert elég mély a szín, plusz a helyén marad, nem fakul. Tegnap majdnem 20 óráig viseltem és igazából nem kenődött el, de a szemhéjamat megfogta folyamatosan a 20 óra alatt.
Többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Többet vártam tőle.

mangusztaho

2015. december 16.

Én nekem feketében van, pár hónapja (majdnem 5) rendeltem de nem száradt még be, remélem nem is fog mert nagyon vigyázok rá.
Tény hogy vesztett azon a selymes állagán de tökéletesen kenhető még mindig.
Minden nap használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.
(Mondjuk én a NYX márka szerelmese is vagyok ezt be kell hogy valljam :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Tény hogy vesztett azon a selymes állagán de tökéletesen kenhető még mindig.
Minden nap használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.
(Mondjuk én a NYX márka szerelmese is vagyok ezt be kell hogy valljam :) )

Gyöngyi90

2014. december 8.

Elsőre jónak tűnt. Tartós, nem kenődik. Viszont csatlakoznék az előttem szólóhoz, szerintem is nagyon hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Camilla_B

2014. február 12.

Nekem annyira nem vált be és gyorsan beszárad. Egy ismerősöm is vett és ő már beszáradva kapta. De lehet ilyenek? Ennyiért jobbak is vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Réti_D_smink

2014. február 2.

Nem rossz, de ennél olcsóbban is található ugyan ilyen (ezért vontam le pontot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Isohexadecane, Stearoxy Dimethicone, Paraffin, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Beeswax Acid, Glycol Montanate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Beeswax Acid
Színezékek: CI 77499, CI 77491, CI 77492, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!