NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BTimi88, Módosítva: 2017. június 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló, teljes fedésű korrektor, mely hatékonyan fedi el az elszíneződéseket és tökéletlenségeket, gyűrődés vagy csomósodás nélkül. Kókuszolajat tartalmaz, könnyen eldolgozható, és egészséges ragyogást ad a bőrnek.

20 árnyalatban kapható

mattmania

2018. június 2.

Nagyon sűrű RAGACSOS beül a rancokba és akkor se sokkal jobb ha pudert hasznalok hozza. Katasztrofa Ja és semmi fedese

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

dendi

2018. február 19.

Dewy finishű, hidratáló, nagy kiszerelésű concealert kerestem. Külön megörültem, amikor láttam, hogy van oliva árnyalatban. Többszöri használat után megállapítottam, hogy lepúderezve nem szép, maszkos, beül a ráncokba. Púder nélkül gyönyörű, enyhén fényes hatással, nem ül be a ráncokba. A nap végéig fenn marad és hidratál. Fedése jó, közepesnek mondanám. Nagy kiszerelés (8ml). Állaga volt meglepő, ez egy eléggé ragacsos termék, de nem a rossz értelemben. Összességében akinek nagyon száraz a szeme alatti bőr és szereti a dewy finisht, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

orchidea8627

2017. augusztus 25.

Nekem tetszik ez a korrektor. Valóban sűrű, szinte ragacsos, de remekül tapad és szépen a szem alá tapogatva remekül elfed mindent. Nagyon tartós, nekem nem csúszik össze. Jó kiadós adag és az ára is nagyon rendben van.

UPDATE: Sajnos le kell pontozzam... Nagyon fényes marad és ezzel a fényességgel kiemeli a karikákat sajnos. Ha lepúderezem akkor meg nagyon sok púder beletapad és nagyon cakey lesz. :S Nagyon száraz bőrre jó lehet szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Lunacska

2017. július 15.

Konkrétan ragad,tapad, ragacsos, fényes, nem komfortos viselet,hamar kopik, sajnos ez 1*, nem tudok most jobbat adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate