Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   $6.50   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. október 20.

Ár:   $6.50
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyű HD pirosító, mely egyenletesen elosztlatható az arcon. Selymes pirosító 24 vibraló színben. Parabén mentes.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: párszor használt, Helyszín: Hegyeshalom, fizetés: személyes átvétel/posta
mano

2019. április 24.

Olyan pirosítot keresek már régóta, amiben nincs egy szem csillám sem, szuper pigmentált (nem az az "éppen csak hagy egy kis látható pírt" típus) és tartós. Ez a pici pirosító pedig minden elképzelésemnek megfelel. Egy elég vad korallszín, a Double Dare árnyalat van meg, de fel lehet vinni úgy, hogy szép legyen, ne bohóceffektus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

zsucci93

2019. április 3.

Lehet csak én választottam rossz színt, de nem igazán győzött meg gyorsan tovább is adtam. Nem volt túl pigemtált rajtam, nagyon porolt, nap végére sehol nem volt az arcomon... a jövőben biztos adok neki majd megegy esélyt egy másik színnel, egyelőre ez az álláspontom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Szép, pigmentált, szerintem nekem pont a képen látható árnyalat van meg, viszont könnyű vele túlzásba esni. Ez ilyen csak hozzáérintem az ecsetet és annyi, különben sok lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

akirarn

2019. január 28.

Budapesten vettem NYX üzletben a Taupe árnyalatot (ha jól tudom, ez a "régi" Taupe, az új szürkésebb). Szép, természetes kontúrszín a nagyon világos, meleg tónusba hajló bőrömön. Mono szemhéjpúdernek is csodaszép, egyszerű, de nagyszerű. Azonban elég szépen pigmentált így nem árt óvatosnak lenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

csenkigabi

2019. január 11.

Nagyon tartós, szép színválasztékkal, ennél nem hiszem, hogy ár-érték arányban találnék jobbat. Két éve használom, csak mindig más színét, attól függ mennyire barna az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

csanna25

2019. január 8.

Nagyon szépen pigmentált, csak kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Nagyon szépen pigmentált, csak kevés kell belőle.

malac

2018. november 15.

Nagyon jól pigmentált. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Nagyon jól pigmentált. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik.

Katarzis

2018. október 28.

Electro árnyalatot választottam. Durván cukorka színű, nagyon pigmentált. Óvatosan felvive nagyon szép, friss arcszínt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Szerintem rosszul választottam színt, de én egyszerűen bohócnak nézek ki vele. :D Az biztos, hogy pigmentált és tartós. Kap egy 4-est, mert az én fogyatékom nem a termék hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Több színt is próbáltam már, a Taupe életem kontúrszíne. A 4 csillag oka az, hogy felbontás után 6 hónapig jó, amire lehet sokan ügyet sem vetnek, de engem zavar. Szeretem sűrűn forgatni a sminkjeimet és nem tartogatni őket évekig egészségügyi megfontolásból és ha valami hamar "lejár", utána már nem jó szívvel használom. Napi használat mellett úgy, hogy erős kézzel használom több, mint egy évig elég, sőt. Remélem a jövőben változni fog ez az ajánlás, mert emiatt nem veszek belőle hagyományos pirosítós színeket, mert nem használnám őket annyit, hogy megérje. De nagyon nagy pozitívum, hogy tartósak, nem theBalm szinten, de tartósak és óriási a színválaszték. Az új csomagolás szerintem jobb is, mint az előző, mert kisebb helyen elfér és jól záródik, nem reped, nem törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol