NYX Professional Makeup

Ár:   $6.50   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. október 20.

Ár:   $6.50
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyű HD pirosító, mely egyenletesen elosztlatható az arcon. Selymes pirosító 24 vibraló színben. Parabén mentes.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Imádom a színét, tartós is, többet nem várok tőle. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Imádom a színét, tartós is, többet nem várok tőle. Nekem 5 csillag.

samelike

2019. augusztus 2.

A Pink the town árnyalat része a mindennapjaimnak, nevével ellentétben ez az árnyalat egy nagyon finom barackos korallos szín. A termék nagyon pigmentált, elég csupán beleérinteni az ecsetet. Könnyű eloszlatni, szépen terül és a tartóssága is egészen rendben van. A szín csodálatos, világos bőrön mesésen mutat. Hatásában eldolgozás után szaténosabb frissebb, szuperül beleolvad a bőrbe. Az abszolút nyári kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Katia88

2019. július 29.

Nagyon szeretem. Őrülten pigmentált, így óvatosan kell használni. Épp hogy csak hozzáéríntem ecsetem és elég is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

mano

2019. április 24.

Olyan pirosítot keresek már régóta, amiben nincs egy szem csillám sem, szuper pigmentált (nem az az "éppen csak hagy egy kis látható pírt" típus) és tartós. Ez a pici pirosító pedig minden elképzelésemnek megfelel. Egy elég vad korallszín, a Double Dare árnyalat van meg, de fel lehet vinni úgy, hogy szép legyen, ne bohóceffektus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

zsucci93

2019. április 3.

Lehet csak én választottam rossz színt, de nem igazán győzött meg gyorsan tovább is adtam. Nem volt túl pigemtált rajtam, nagyon porolt, nap végére sehol nem volt az arcomon... a jövőben biztos adok neki majd megegy esélyt egy másik színnel, egyelőre ez az álláspontom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Szép, pigmentált, szerintem nekem pont a képen látható árnyalat van meg, viszont könnyű vele túlzásba esni. Ez ilyen csak hozzáérintem az ecsetet és annyi, különben sok lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

akirarn

2019. január 28.

Budapesten vettem NYX üzletben a Taupe árnyalatot (ha jól tudom, ez a "régi" Taupe, az új szürkésebb). Szép, természetes kontúrszín a nagyon világos, meleg tónusba hajló bőrömön. Mono szemhéjpúdernek is csodaszép, egyszerű, de nagyszerű. Azonban elég szépen pigmentált így nem árt óvatosnak lenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

csenkigabi

2019. január 11.

Nagyon tartós, szép színválasztékkal, ennél nem hiszem, hogy ár-érték arányban találnék jobbat. Két éve használom, csak mindig más színét, attól függ mennyire barna az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

csanna25

2019. január 8.

Nagyon szépen pigmentált, csak kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Nagyon szépen pigmentált, csak kevés kell belőle.

malac

2018. november 15.

Nagyon jól pigmentált. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Nagyon jól pigmentált. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol