Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkontúr és ajakrúzs egy termékben. Tápláló ásványi olaj-tartalmának köszönhetőn nem szárítja ki az ajkat.

Mishto

2018. január 4.

Nekem 2 árnyalat is megvan. A 703as PINK NUDE és a 728as IRIS. Nagyon jól hidratál, krémes, könnyuű felvinni. A műanyag borítást lehet hegyezni nagy méretű faragóval. (Bár nem túl gazdaságos)
Ezen kívül az egyetlen problémám vele, hogy az újak fóliába vannak csomagolvan ami nagyon jó, viszont a kupakok rájuk vannak ragasztva. (Miért?) mind a kettőt párom tudta róla leimádkozni, de belement a ceruzába a kupak levételnél ez miatt :(
A ragasztó és a hegyzés miatt csak 4 csillag. A terméket magát amugy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Yami

2017. július 24.

Copper Pink nevű árnyalatban van meg. Anyukámnak egyik nagy kedvence, mindig le akarja nyúlni. :D Nagyon szép árnyalat, nem túl feltűnő szerintem, de nem is kifejezetten egy szokványos nude szín. Könnyű felvinni, krémes, puha a ceruza, így nem is igazán szárít. A kupakja nem valami erős, az enyém elrepedt. Még nem kellett kihegyeznem, de nem tudom mennyire lehetne a műanyag borítást. Erre gondolhattak volna, mert nagy ez a ceruza és pocsékolásnak tartom ha nem lehet hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

rekag

2014. április 10.

Nekem a Soft Fuchsia árnyalat van meg. Nagyon szeretem használni, mert egy erősebb nude szín, ami mindenhez jól áll. Nagyon krémes, szinte elolvad a számon és viszonylag tartós is. Egyedül a faragással vagyok bajban, mert műanyag maga a borítás és egyelőre ecsettel meg tudom oldani a felvitelt, de lassanként bizony faragnom kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 25.

Vicces de csak nemrég vettem észre hogy szájra való, mert egy bordós árnyalat van meg és én rögtön a szememre tettem :-) Alappal és úgy hogy szemhéjpúderrel fixáltam tartós volt és szép :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Hidratálók: Lanolin

Ceresin 0 0