NYX Professional Makeup

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: frostbites, Módosítva: 2021. június 3.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Precíz, könnyen használható szemhéjtus matt finish-sel, a merész és klasszikus szemsminkekhez.

NYX Jumbo Lash műszempilla szett
Ár: 3500 , Eladó: Sindy6
Állapot: Bontott doboz, de új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel/FoxPost/Posta/Packeta/GLS

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ella1993

2023. június 18.

Az itteni ajánlások miatt vettem meg. Nagyon nagyon elégedett vagyok vele, el se hiszem, hogy találtam valamit ami végre könnyen kezelhető és fent is marad a szememen! MINDENT IS leizzadok már pár òra után! Nem volt még időm egész napra fent hagyni, de általában minden más 3-4 h után megadja magát, ez meg se mozdul és nem kell figyelgetni, hogy frissiteni kell e esetleg. Ecset hosszù, könnyen kezelhető, nem vagyok profi egyàltalán tusvonal meghùzásban, szòval ez is plusz. Kiváncsi leszek hosszú távon mennyire marad tartós. Ha minden így marad akkor hosszútávra tervezek vele.
Amire figyelni kell, sima micellás vìz nem fogja leszedni, Nivea sminklemosót vettem hozzá, viszont nálam ez nem fog levonni az 5 csillagból!

update: ma 12h volt fent rajtam, ùgy hogy utaztam, izzadtam, mindent is csináltam és meg se mozdult a szemhéjamról, pedig napközben többször is kellett igazitani az alapozón mert átfénylett. Szòval ha 10est lehetne adni megkapná!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 18.

duchess_g

2023. május 13.

A velemenyem nem erre a termekre vonstkozik, hanem a filces valtozatra, csak rossz helyre irtam es nem tudom torolni:

Szép fekete, jól lehet vele dolgozni. Bár a vége szálakból áll össze (mint egy ecsetes tusnak), de mégis olyan, mint egy filc. Tartós, bár kicsit felkenődik a szemhéjra a nap végére.

Update: Először nagyon szerettem. Bár még mindig szépen lehet vele dolgozni és szívesen nyúlok utána, de ez sajnos tényleg kenődik. Nekem is szétborzolódott ráadásul a vége, pedig mindig figyelek rá, hogyan teszem vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

ronivarga2001

2021. szeptember 20.

Nagyon percíz az ecset, pigmentált , de néha kihagy a festék és gyorsan beszárad, nagyon kevés idő alatt válik használhatatlanná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

f_fancsu

2021. május 10.

A NYX vízálló tus után gondoltam kipróbálom ezt is. Könnyen tudok vele dolgozni, mindig szerettem az ilyen egyszerű, "tollszerű" gumi fejeket. Hiába nem vízálló, tartós, simán bír 10 órákat is. Szép fekete színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

doraorsolya

2021. február 8.

Az én szemtípusomhoz nagyon passzoló liner, mert irtó vékony vonalat lehet vele húzni, és így nem kell aggódnom, hogy napközben felmászik a szemhéjamra a csík. Egy hónapja használom, és este is ugyanúgy néz ki, mint reggel a felvitelnél. Igazi pozitív csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Sharklady87

2020. augusztus 26.

Jól rétegezhető, valóban mattra száradó, tartós fekete tus. Én csaj az ilyen ecsetes tusokat tudom használt, a filces, fix tip meg hasonló linerekkel csak borzalmas winget tudok rajzolni. Kellemesen flexibilisek és hosszúak az ecsetszálak, szépen tudom vele manipulálni a festéket. Nem szárad gyorsan, ami nekem kifejezetten szuper, mert rendszerint elbénázom a tusomat és így még könnyebb korrigálni. Több réteg után sem pereg le, persze alapvetően nem lenne szükség rétegezésre, ha nem lennék teljesen béna. Jól zár a kupak, nem pattant el, mint a Pupa. Mivel rendszeres használat mellett kb 6-8 hónapig is kitart, így szerintem az árát is nagyon megéri. Az én könnyem a KVD Tattoo linert is oldotta, nem tudom mit termelek, de atom erős a cucc és nincs smink, ami ellenáll. Egyedül ez a kis Nyx liner állja hősiesen a próbát, és ha csak nem könnyezek (vagy épp sírok) masszívan, akkor ez még másnap is a helyén van maszatolódás nélkül (de ti SOHA ne aludjatok sminkben o.O ). Lemosása kétlépéses olajos lemosós rendszerrel nekem hibátlanul működik, anélkül azért macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

mkdorina

2020. május 8.

Szeretem is meg nem is. Jó az ecsete, pont megfelelő vastagságú tusvonalat tudok vele húzni, könnyű vele bánni. A színével nem vagyok teljesen elégedett, lehetne sötétebb. Az állaga pedig felkenve kissé ragacsos érzésű. Nem tud többet, mint az olcsóbb drogériás tusok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

PiVi01

2020. április 19.

Tartós, az ecsettel konnyu dolgozni es nagyon vékony tusvonalat lehet vele húzni. Szep mély fekete a színe, egesz napos viseles utan sem mászik fel a szemhejamra. Szerintem nagyon megéri az arat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

csillYke

2020. január 6.

A rejtett és olajos szemhéjam miatt rendkívül nehéz megfelelő tust találnom, mert egyszerűen a legtöbbel nem tudok dolgozni, vagy nem elég tartós. A rengeteg ajánlás miatt úgy döntöttem kipróbálom ezt a kis szemhéjtust, a douglassban vettem glamour napok alkalmával.
IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!
Vékony és precíz vonalakat lehet húzni, hajlik, de közben nem olyan vészesen hogy elveszítsem az uralmat fölötte, reggeltől estig a szememen marad, akkor is amikor már minden más lefolyt rólam.
Az hogy matt, szintén nagy plusz pont.
Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!
Az hogy matt, szintén nagy plusz pont.
Mindenképp újra fogom venni.

jns.melinda

2019. június 11.

Az itteni velemenyek hatasara vettem meg es nagyon banom. Nagyos szep lenne mert a legvekonyabb vonalat lehet vele huzni, de az en szememen sajnos szetreped. Kis szunete lesznek a vonalban. Felvittem tobbet, hogy elfedje, de az is szetrepedt. Egyebkent tartos, marmint nem maszatol es az ecsettel nagyon egyszeru dolgozni. Annyira jo lenne, ha mukodne, mert minden masban tokeletes. Ha valakinek van tippje, hogy ezt hogy tudom megjavitani szoljon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol