NYX Professional Makeup

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: frostbites, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Precíz, könnyen használható szemhéjtus matt finish-sel, a merész és klasszikus szemsminkekhez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

doraorsolya

2021. február 8.

Az én szemtípusomhoz nagyon passzoló liner, mert irtó vékony vonalat lehet vele húzni, és így nem kell aggódnom, hogy napközben felmászik a szemhéjamra a csík. Egy hónapja használom, és este is ugyanúgy néz ki, mint reggel a felvitelnél. Igazi pozitív csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Sharklady87

2020. augusztus 26.

Jól rétegezhető, valóban mattra száradó, tartós fekete tus. Én csaj az ilyen ecsetes tusokat tudom használt, a filces, fix tip meg hasonló linerekkel csak borzalmas winget tudok rajzolni. Kellemesen flexibilisek és hosszúak az ecsetszálak, szépen tudom vele manipulálni a festéket. Nem szárad gyorsan, ami nekem kifejezetten szuper, mert rendszerint elbénázom a tusomat és így még könnyebb korrigálni. Több réteg után sem pereg le, persze alapvetően nem lenne szükség rétegezésre, ha nem lennék teljesen béna. Jól zár a kupak, nem pattant el, mint a Pupa. Mivel rendszeres használat mellett kb 6-8 hónapig is kitart, így szerintem az árát is nagyon megéri. Az én könnyem a KVD Tattoo linert is oldotta, nem tudom mit termelek, de atom erős a cucc és nincs smink, ami ellenáll. Egyedül ez a kis Nyx liner állja hősiesen a próbát, és ha csak nem könnyezek (vagy épp sírok) masszívan, akkor ez még másnap is a helyén van maszatolódás nélkül (de ti SOHA ne aludjatok sminkben o.O ). Lemosása kétlépéses olajos lemosós rendszerrel nekem hibátlanul működik, anélkül azért macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

mkdorina

2020. május 8.

Szeretem is meg nem is. Jó az ecsete, pont megfelelő vastagságú tusvonalat tudok vele húzni, könnyű vele bánni. A színével nem vagyok teljesen elégedett, lehetne sötétebb. Az állaga pedig felkenve kissé ragacsos érzésű. Nem tud többet, mint az olcsóbb drogériás tusok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

PiVi01

2020. április 19.

Tartós, az ecsettel konnyu dolgozni es nagyon vékony tusvonalat lehet vele húzni. Szep mély fekete a színe, egesz napos viseles utan sem mászik fel a szemhejamra. Szerintem nagyon megéri az arat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

csillYke

2020. január 6.

A rejtett és olajos szemhéjam miatt rendkívül nehéz megfelelő tust találnom, mert egyszerűen a legtöbbel nem tudok dolgozni, vagy nem elég tartós. A rengeteg ajánlás miatt úgy döntöttem kipróbálom ezt a kis szemhéjtust, a douglassban vettem glamour napok alkalmával.
IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!
Vékony és precíz vonalakat lehet húzni, hajlik, de közben nem olyan vészesen hogy elveszítsem az uralmat fölötte, reggeltől estig a szememen marad, akkor is amikor már minden más lefolyt rólam.
Az hogy matt, szintén nagy plusz pont.
Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!
Az hogy matt, szintén nagy plusz pont.
Mindenképp újra fogom venni.

duchess_g

2019. augusztus 12.

Klasszikus ecsetes végű tus, szép fekete, de kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Klasszikus ecsetes végű tus, szép fekete, de kenődik.

jns.melinda

2019. június 11.

Az itteni velemenyek hatasara vettem meg es nagyon banom. Nagyos szep lenne mert a legvekonyabb vonalat lehet vele huzni, de az en szememen sajnos szetreped. Kis szunete lesznek a vonalban. Felvittem tobbet, hogy elfedje, de az is szetrepedt. Egyebkent tartos, marmint nem maszatol es az ecsettel nagyon egyszeru dolgozni. Annyira jo lenne, ha mukodne, mert minden masban tokeletes. Ha valakinek van tippje, hogy ezt hogy tudom megjavitani szoljon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Nyuszii

2019. június 3.

Mar az elso nap felkenodott a szemhejam tetejere, pedig nem sirtam es nem is izzadtam le, nagyon ocsmanyul nezett ki, nem mertem pislogni se, nehogy valaki meglassa. Adtam neki meg par eselyt, de hasonloan felvandorolt akkor is, ugyhogy a kukaban vegezte. Az ecsete amugy nem volt rossz, szep vonalat lehetetett vele huzni, mar amig ottmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

vknynelli

2019. április 4.

Én egy csillagot csak azért vonok le, mivel a végén már nekem szinte használhatatlanná válik. A benne lévő termék állaga mintha megváltozna (nem sokáig szoktam használni egyébként, nekem általában pár hónapot bír ki).
Az elején nagyon jó vele dolgozni, de a végén már nem sikerül azt a szép ívet megformálni mint az elején. Jelenleg most ABH gél szemhéjtust használok, mivel tesztelni akartam, hogy csak az állaggal van-e bajom.
Mindent összevetve folyékony szemhéjtusokbál (már azok közül amiket a próbáltam) a legjobb volt és párszor újra is vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Szandi880609

2019. január 9.

Abszolút kedvenc! Amióta megvettem az elsőt, azóta csak ez. Egész nap fent van, nem kenődik el, könnyen fel lehet vinni. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.