NYX Professional Makeup

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. október 2.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Kitűnően pigmentált mono szemhéjpúderek a szivárvány minden színében és változatában.

Kiszerelés: 3 g

Ár: 750 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Ár: 600 , Eladó: mimicike
Állapot: Új, Helyszín: Szombathely, fizetés: bank vagy személyes
Ticsinky

2019. március 15.

Sokféle árnyalatot megvásároltam belőle, mert remekül pigmentált és tartós.
Kiszerelése nagyon kis cuki és ár-érték arányban is szuper! :)
Negatívum: kicsit valóban porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Sokféle árnyalatot megvásároltam belőle, mert remekül pigmentált és tartós.
Kiszerelése nagyon kis cuki és ár-érték arányban is szuper! :)
Negatívum: kicsit valóban porzik.

Yudit

2018. augusztus 10.

Teljesen meg vagyok minden árnyalatával elégedve. Kicsit porzik, sötét színeknél ez látványosabb, de ennek ellenére is Sigma szemhéj alapozóval egész nap szép tartós marad. Nedves ecsettel használva intenzívebbek lesznek a színek és nem is porzik. Szépen eldolgozható, rengeteg színárnyalatban kapható, könnyű használni. Notinón volt akció és vettem belőle vagy 6 árnyalatban, nem bántam meg, főként mert jó áron jutottam hozzá, jó minőségű termékhez, nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

annabanana

2018. május 23.

Black swan (kékes lila duochrom) és Kama sutra (lila) színeket vettem meg, és még kaptam ajándékba egy barna és egy világos bézs színt, ezek nevét nem tudom. Én nagyon elégedett vagyok velük, a két különlegesebb gyönyörű színű, nem annyira durván pigmentált, mint a nagyon csúcs szemhéjpúderek (nekem ilyen a Nabla), de ezért könnyebb is velük dolgozni, és kellően szépen fednek. Az ajándék monok pedig tökéletesek a mélyítő vonalba és a szemöldökcsontra, igazi alapszínek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

pokmalac

2017. július 31.

Jól pigmentalt es szepen satirozhato szemhejpuder.tobb arnyalatom van.arat Megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Lillie

2017. május 22.

Pár árnyalatot szereztem be de nem csalódtam. Az abszolúlt kedvencem a White Pearl csodásan mutat a szemzugnan. Tervezem, hogy minnél többet beszerzek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

zdiana

2017. május 19.

Leesett állal próbálgattam a színeket a boltban. Némileg változó a színintenzitás az árnyalatok között, de valami egészen elképesztő színeket kevertek ki és néhány nagyon natúr színtől eltekintve nagyon pigmentáltak. Az intenzív színek mellett ráadásul szuperül építhető, könnyen eldolgozható, csak nagyon minimálisan potyog - így egy intenzív színt akár eldolgozhatunk úgy is, hogy egészen finom hatást érjünk el vele. A monok ára 990 Ft-tól indul, ami egészen elképesztően olcsó ahhoz képest, hogy milyen minőséget kapunk. Nagyon tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

ViolaV1220

2017. január 9.

Pigmentalt, tartos. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Pigmentalt, tartos. Nagyon szeretem :)

Black Fairy

2016. november 1.

Nekem a Sin van meg (HS21), csodálatos rózsa-aranyos-barackos árnyalat, tele csillámokkal...

Az állaga nekem kicsit száraz (jobb kedvelem a puhább termékeket), viszont remekül eldolgozható, szépen építhető, jól kijön egy csomó árnyalattal, és nagyon fel tudja dobni a sminkünket...

Viszont mivel én alapjáraton matt sminkeket kedvelem, mivel a csillámok megülnek a szemráncokban sok terméknél, így hétköznapra nekem ez kiesik - a csillámok egyébként peregnek is, bár maga a festék nem porzik. Illetve rajtam hét órát bírt csak ki alappal, ami NEKEM kevés - vagyis igazából négy óra után kb már nyakig csillámos voltam, nagyjából egy óra múlva a csillámok beültek a szemráncaimba, és a hetedik órára totál szétkenődött az egész sminkem (van hasonló árnyalatú termékem a Max Factortól, az sokkal tartósabb rajtam, és kevésbé peregnek a csillámok is, így ha a kettő közül választanom kell, biztosan azért nyúlnék).

Ki fogom próbálni másféle alappal és másféle fixálási módszerrel is, mert nagyon tetszik a színe, de egyelőre nem tudok neki négynél több csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Sunchi

2016. július 1.

pixiben volt nagyon szerettem volna kiprobálni nyx smink cuccot :) végre lett egy nagyon szint kaptam talán pont a képen látható csukottat . szép természetes hatása van nem porzik szép ha keverem is jól néz ki tuti kiprobálok több cuccot tőlük

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

HeniM

2016. február 4.

Nagyon szeretem, mert csillogós, pigmentált, tart. Nekem több színem is van, azokat ha elfogynak is pótolni fogom. Viszont csak azért 4 csillag, mert a kedvencem egy másik márka. Szerintem ehhez nem kell primer, de jó ha van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate