Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cinnamon, az összetevőket feltöltötte: molnar.julia.88, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

5 egymással harmonizáló színt tartalmazó pirosító, mely tökéletesen összeolvad a bőrrel. Csodás pírt ad, használható orcára, de akár ajakra is. Ásványi-tartalma hidratál és védi a bőrt.

1500 Ft - NYX Mosaic Powder, 01 Highlighter
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
stiles

2017. szeptember 9.

A highligther van meg, szeretem, no makeup makeup look-hoz tökéletes, a zsíros bőrömön is nagyon jól mutat, és tartós is. Nem az a klasszikus, nagyon fényes highlighter, természetes hatású, csak enyhe fénye van, nincs benne csillám (szerencsére), ugyanakkor nem túlságosan pigmentált. Inkább hidegebb fénye van, amit én személy szerint nem szoktam szeretni, de neki elnézem, mert tényleg nem feltűnő. Egy lazább ecset nem veszi fel rendesen, tömött ecsetet kell vele használni. Nem drága, a csomagolásán érződik is, hogy olcsóbb termékről van szó (a többi NYX termékemnek jobb a csomagolása amúgy). Jó kis highlighter, de tudnék nélküle élni, nem nyúlok érte rendszeresen, szóval nem tudom, újravenném-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

hanna9606

2016. december 7.

Szuper kis termék, jól pigmentált, könnyű eldolgozni. Sajnos azonban egyszer elejtettem és porrátört. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

cicapillango

2016. március 10.

csak ez volt az elfogadható színben és kategóriában a rossmannban, így megvettem, de nem nőtt a szívemhez. jól pigmentált, de talán világosabb, mint amire vágytam, vagyis pirosasabb talán... nekem nem tart sajnos túl sokáig, kicsit várom, hogy elfogyjon és folytathassam a kutatást a tökéletes bronzosító után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

kisko

2014. szeptember 15.

A highligher verziót használom és szeretem. Nem szoktam ilyen terméket használni, mivel irtózom a csilámoktól, főleg ha valamiben "titokban" vannak, és a napsütésben láthatóvá válnak. Ez nem egy ilyen púder. Diszkrét ragyogást ad a bőrnek, egyetlen darab csillám nélkül. Belső szemzugba, szemöldök alá, kupidó ív fölé utolérhetetlen. Inkább hidegebb fénye van, mint melegebb, és szinte krémes állaga. Ráadásul volt vagy 5 dollár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

bjútigörl

2014. május 24.

csak egyszeruen imadom! Eredetileg nem ezt akartam de a mullerben csak ez a fajta pirosito volt! Egyaltalan nem bantam meg! 1 hete hasznalom! Tokeletesen passzol a boromhoz es szuper tartos! Az ara mint egy atlag jo minosegu pirositonak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.

Dinart

2014. május 10.

Tegnap használtam először. Egész nap gyönyörűen tartott, még este is, még esti lemosás előtt is rendben volt a finishe.Nagyon szép selymes az összkép, finom, üde,pedig 47 éves vagyok! csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

angyallány

2013. szeptember 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :-)
Imádom!!!! Gyönyörű diszkrét színe van, egész napra tart :-)
És most láttam, hogy van magyar facebook oldala: NYX Cosmetics Hungary, és ott írták, hogy elérhető webshopon: www.alveolashop.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :-)
Imádom!!!! Gyönyörű diszkrét színe van, egész napra tart :-)

papupanni

2013. augusztus 7.

Imádom! Mázlim volt, és az eladó odaadta ingyen, szóval ez lett a szerelmem. :D
Számomra a tökéletes bronzosító. Pont jó mértékben bronzosít: nem túl halvány, és nem is túl erős. De azért ha túl sokat viszek fel, akkor megkapom azt a természetellenes sötétséget, szóval erre figyelni kell!
Én tuti újravenném, főleg, hogy 500 Ft-ért lehet kapni... Nyáron is nagyon jó, de télen, a sápadt arcocskámra tökéletes lesz! Imádom, nagy kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Imádom! Mázlim volt, és az eladó odaadta ingyen, szóval ez lett a szerelmem. :D

gyulzsuzsi

2013. július 9.

Akciósan fogtam ki 500 Ft-ért egy Rosey árnyalatot. Nekem nagyon halovány, elvétve használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

titatrilla

2013. június 22.

Highlighter színben van meg, aként is használom. Szeretem, szinte minden sminkelésnél nyúlok érte. Tartósságát tekintve nem nagyon tudok nyilatkozni, nem vagyok az a fajta aki ellenőrzi a sminkjét. Gyakran használom egy-két árnyalatát a belső szemzugba is. 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0