NYX Professional Makeup

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,47 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsoska, Módosítva: 2018. március 20.

Kiszerelés:   1,47 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A 12 vibráló árnyalatban elérhető rúzs a lágy érzetet egy szájfény ragyogásával ötvözi.

Mancsoska

2018. február 25.

Egy soft matte lip creamet akartam venni, de a kasszás lány véletlenül ezt adta el nekem, én pedig nagy sietségemben csak otthon vettem észre a hibát. Szerencsére 50% kedvezmény volt rá, így annyira nem voltam dühös, főleg, hogy nem egy rossz termék. Az Azalea színt kaptam meg, ami egy nagyon vibráló rózsaszín, amit magamtól sosem vettem volna meg, de nagyon tetszik. Krémes, erősen pigmentált, poháron, evőeszközön,mindenen amihez a szám hozzáért látszik, de az ajkamon 4-5 óra elteltével még mindig marad termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.