NYX Professional Makeup

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   $10
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Kétoldalú, krémes szemöldökceruza, egyik végén egy ferde, lapos fejjel, másik odalán egy szemöldökkefével.

8 természetes árnyalatban elérhető

Ár: 2000 Ft+szállítási ktg , Eladó: nita358
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost/csomagküldő automata vagy személyes átvétel Debrecenben
Ár: 1000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kb. 2-3 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.

Creme

2020. december 12.

Már két éve csak ezt használom a szemöldökömre. Könnyű használni és van belőle hideg szín is (én az Espresso színárnyalatot használom). Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

dzsuzsanna

2020. november 27.

Jó az állaga, szépen fog és nekem az árnyalata is tökéletesen passzol. Ár-érték arányban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

széna

2020. november 19.

Kicsit kezd elegem lenni a mostani szemöldök őrületből. Ez viszont egy nagyon hasznos, egyszerűen használható ceruza. Néhány pillanat alatt szép, természetes eredményt lehet vele elérni. Külön kiemelném, hogy vannak hideg barna árnyalatok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

cslllzr

2020. szeptember 26.

Régebben a NYX micro brow pencilt használtam, de átszoktam erre, mert ugyanannyi pénzért több terméket kapok és ugyanolyan szép végeredményt tudok ezzel is elérni. Ash brown árnyalatot használok, szuperül pigmentált, nem kenődik és nem vándorol, keféje is nagyon jó és az állaga is kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Amadea

2020. augusztus 26.

Kíváncsiságból vettem meg, a micro párja kézfejen kipróbálva (még a vírus előtt) nagyon keménynek tűnt, úgyhogy őt hoztam el. Nagyon megszerettem, puha, jól kezelhető, ÉS lassan fogy, ami szemöldökceruzák esetében ritka nagy erény. Iszonyú megkönnyebbülés volt, hogy lecserélhetem a Catrice micro ceruzáját, amit szintén imádok, de két hét alatt elfogy, ez pedig hónapok óta (nem viccelek) állja a sarat, pedig mindennap használom, igaz, nem teljes szemöldökre, csak kiegészítem az ABH Dipbrow pomádéval alkotott szemöldököt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

gioia

2020. június 12.

Az ash brown van meg, ami jolly joker hamvas szín szőkésbarnától sötétbarnáig szerintem. Világosabb hajszín miatt jelenleg nem használom magamon, de sminkeltem mást is vele és szuperjól bevált. Tartós, szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Vikktoria

2020. április 15.

Ez a ceruza valami csoda! Nagyon tartós és egyszerű vele dolgozni. Kicsit gyorsan fogy, de megéri az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

A legjobb szemöldök ceruza..! Már nagyon régóta használom, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Nagyon pigmentált, egész nap fent marad, a lapos fejnek köszönhetően pedig nagyon egyszerű a használata. Nem túl puha, de nem is túl kemény, nem törik le a feje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

duchess_g

2019. december 4.

A legjobb szemöldökceruza, amit használtam. A keféje nagyon jól beállítja a szemöldök szálait, a ceruza pedig pont jól fog, se nem túl puha, se nem túl kemény, ez segíti, hogy ne essünk túlzásba. A lapjával tartva lehet satírozni, az éle pedig jó a szálazásra, vagy a kontúrok meghúzására. A kezdeti fellángolás után sajnos úgy vettem észre, hogy a por állagú termékekkel szebben tudok dolgozni, illetve a szín sem stimmel teljesen nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

02Antonia09

2019. április 7.

A legjobb szemöldök termék amit eddig használtam. A blonde árnyalat van meg, nagyon szep természetes szemöldököt lehet vele készíteni...IMÁDOM viszont sajnos nem sok termék van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Paraffin, Ethylhexyl Palmitate, Stearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Sorbitan Stearate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.