Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   $10
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Kétoldalú, krémes szemöldökceruza, egyik végén egy ferde, lapos fejjel, másik odalán egy szemöldökkefével.

8 természetes árnyalatban elérhető

duchess_g

2019. április 30.

A legjobb szemöldökceruza, amit használtam. Én szebb végeredményt tudok elérni vele, mint például a MAC pomade-jével. A keféje szuperül beállítja a szemöldök szálait, a ceruza pedig pont jól fog, se nem túl puha, se nem túl kemény, ez segíti, hogy a gondos formázás közben ne essünk túlzásba. A sima ceruzával szemben azért választottam ezt a lapos kivitelt, mert ezzel lapjával tartva lehet satírozni, az éle pedig jó a szálazásra, vagy a kontúrok meghúzására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

02Antonia09

2019. április 7.

A legjobb szemöldök termék amit eddig használtam. A blonde árnyalat van meg, nagyon szep természetes szemöldököt lehet vele készíteni...IMÁDOM viszont sajnos nem sok termék van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Terkabarka

2019. január 27.

Nagyon szeretem, mind a ceruzát, mind a kefét. Nagyon szép természetes színe van, telitalálat a lapos fej, könnyű és gyors vele dolgozni. Az ára is reális. Az egyetlen hátránya, hogy nem olyan tartós, mint egy ABH, de ezért nem vonok le csillagot, mert az ABH szintjét semmilyen más termék sem ugorja meg szerintem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Kitty9526

2018. december 6.

Jól használható a feje, könnyen kezelhető. Nagyon krémes formula, jól ki lehet vele tölteni a hézagokat is. Pozitívuma még, hogy van a végén szemöldök kefe, enélkül én nem veszek meg egy szemöldökterméket sem és nagy a színválaszték. Teljesen érthetetlen számomra, hogy miért ezt a hosszúkás kupakot tették rá. Biztosan nagyon dizájnosnak gondolták, de semmi értelme, sőt, még idegesítő is. Nem táska, neszeszer és utazás barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Paraffin, Ethylhexyl Palmitate, Stearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Sorbitan Stearate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.