NYX Professional Makeup

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nora98, Módosítva: 2020. január 9.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• hidratál
  • egységesíti az arcbőr színárnyalatait
  • hosszan tartó hatás

45 színárnyalatban kapható

2 db alapozó
Ár: 3700 , Eladó: ngsrr
Állapot: 1-2 alkalommal kipróbáltam, Helyszín: Eger, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

twinnypeaks

2020. május 27.

A light ivory tökéletes a fehér bőrömnek, és szuper selymes az állaga, egyszerűen jó érzés, ha rajtam van. Enyhe púderrel nem csillog, nekem tökéletesen bevált, melegebb időszakokban tuti ezt fogom viselni. Nem extra tartós a fedése de 8 órát simán kibír púderrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

nora98

2020. február 10.

Száraz bőrnek jó lehet, kicsit olyan mintha hidratálna, muszáj púderrel fixálni, különben az embernek disco gömb lesz a feje. Szerintem nem lehet szépen építeni, próbáltam ecsettel és blenderrel is. Én egy másik alapozóval használom, úgy jól működik de magában nekem nem jött be. Nekem a Nude szín van, eladó választotta nekem de szerintem elég sárgás..elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Kommentelo

2020. január 19.

Chanel alapozót használok de tartalékban vettem meg mellé. Nem rossz, de nyilván a Chanel minőségét nem éri el, nem is lehet összehasonlítani, de árban nem rossz termék, fedése is jó kb. 4-6 órán át, ami nekem kevés...nem veszem újra. Annak ajánlott, akinek nem életbevágó a 12 órás fedés. 4 csillag, mert ezt félretéve jó, jó az illata, minimálisan szerintem hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

dana90

2020. január 17.

Szuper a fedese, nem nyujt maszkos hatast, kellemes dewy finishe van. Konnyu eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag