NYX Professional Makeup California Beamin' Face & Body Bronzer Kompakt Bronzosító

NYX Professional Makeup

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 1.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Természetesen hat az arcbőrre: egészségessé és üde megjelenésűvé teszi az arcot, tökéletesen egybeolvad az arcbőrrel és nem hagy csíkokat maga után. Arcra és testre is használható.

6 árnyalatban kapható

Vikktoria

2020. április 15.

Gyönyörűen mutat a napbarnított bőrön, nem csillog hanem inkább fénylik. Nekem nyárra must have termék! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Gyönyörű bronzer. Nagyon szép fénye van, nem túl csillogós, ezért nagyon szépen mutat. Sokáig elég, mivel nagyon pigmentált, ezért csak mértékkel kell felvinni az arcra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

pantyus

2019. november 29.

Nagyon szeretem, kellően pigmentált, szép természetes. 👌🏻Ad egy kis fényt is az arcnak, szuper bronzer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Isostearyl Isostearate, Ethylhexyl Palmitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.