NYX Professional Makeup

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A sminkfixálásához és a fedés maximalizálásához használható púder.

Eple

2020. szeptember 8.

Ahogy előttem is írták nekem is nagyon hamar átfényesedett a bőröm, semmit sem használ mattítás szempontjából, kb 1óra és olyan mintha nem is használtam volna púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

infernal

2020. június 7.

Nekem nem jött be. Nem mattított, sőt... Úgy fénylett kb 1 óra elteltével az arcom, mintha olajjal kentem volna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Vikktoria

2020. április 15.

Én ezt használom minden nap fixálásra, szeretem hogy mattít de nem leszek tőle zombi, mert nagyon természetes hatása van. Ugyan színezett de nem sokat fed. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Egész nap tartóssá és mattá teszi az alapozót. Nem ül bele az apró ráncokba, sem a pórusokba. Felvitele után a bőröm nagyon selymes érzetű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Sminker

2019. augusztus 3.

Nem tragikusan rossz, de nem is a legjobb... Újra nem fogom venni, az biztos. Többet vártam volna tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

lenochka

2019. március 8.

A Can’t Stop Won’t Stop púder ugyanis nem emelte ki a szárazabb területeket, nem mozdította el az alapozót, nem lett fura finise és hatása.
A lényeg, a lényeg, hogy egész nap bársonyosan matt, finom tapintású és porcelán látszatú lesz a bőröm ezzel a púderrel. És ugyan nagyon tetszik az alapozó, de valahogy mégis a púdert érzem igazi főnyereménynek a három termék közül, legalábbis a jelenlegi kissé száraz bőrömre. Összesen hat árnyalata létezik, ez a legvilágosabb Light, de a bőrön nem látszik a színe egyáltalán és fedése sincs. Egyetlen dolog nem tetszik, mégpedig az, hogy noha a tégely nem tűnik kicsinek, de sajnos csak 6 gramm púder van benne 4500 Ft-ért, ami nevetségesen drága! Kevés kell belőle nagyon, de akkor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.