NYX Professional Makeup

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglair, az összetevőket feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2019. március 20.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Cukorkák inspirálta, erős fedésű folyékony rúzs.

12 árnyalatban kapható

CsinCsilla

2020. március 28.

3 színre ruháztam be még tavaly, egy pinkre, egy lilás-rózsaszínre és egy pirosra (a fantázianevüket nem tudom). A pigmentáltság és a színek szuperek, viszont nem annyira kellemes viselet, bár nekem egy folyékony rúzs sem, olyan érzésem van tőlük, mintha megkövült volna a szám 😂 Na de, mivel tényleg szép színek, kerítek én alkalmat a használatukhoz, mert nem rossz kis cucc 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Lina14

2020. február 10.

Nekem 2 van meg, az elgő a Sugarcoated kiss a második pedig a Watermelon taffy. Teljesen megtévesztő a csomagolás, ugyani az első egy fehér-pinkes szín, de a szájon barackos nude, a második pedig egy mályvás színnek tűnik kívülről, de felkenve forró pink. Ettől eltekintve adnak egy kis színt a bőrnek, ha le is kopik a fény, egy kis szín megmarad. Nekem az applikátor túl sok cuccot vesz fel, a felét vissza kell kenni. Nem vészes összességében, de nem vennék még vagy újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

bernadettu

2020. február 10.

A Single Serving (vörösborra hasonlít a színe) van meg belőle adventi naptárból. Inkább egy vizes állagú szájfénynek mondanám mint rúzsnak.
Egész jól hidratál, de könnyen kenődik, ezért inkább csak otthon teszem fel. Aki nem ragadós szájfényt szeretne annak jó lehet, de szerintem az eredeti árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

boglair

2019. március 13.

Szépen fed, de egyáltalán nem tartós, egy korty bármiből és lejött az egész. Nem szárít, kellemes illata van és nem ragacsos, hanem inkább vizes az állaga. Viszonylag jól fed. A "Cream bee" és a "Watermelon toffee" színeket vettem, mindkét szín szép és pigmentált, de nem tartósak. Előny, hogy legalább nem foltosan kopik, egy kis színt azért hagy maga után. 2000 forintba kerül, a napokban akció van a NYX-ben, két termék vásárlása esetén 20% kedvezményt kapunk (több termék esetén többet), így 3200 forintot fizettem a két rúzsért, ennyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Erythritol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.