NYX Professional Makeup

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: manobeka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• matt hatás
  • vegán termék

9 árnyalatban kapható

Ár: 2500 Ft , Eladó: manobeka
Állapot: Új kézfejen próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetéd banki utalással,posta Foxpost
Ár: 2500 , Eladó: kami_ll
Állapot: új egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel kp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lina14

2021. december 8.

Nekem a peach flirt van meg, közepes barack
Nem rossz, az aplikátor tetszik, a szín tetszik, de kicsit gumis érzet, a tartóssága j és pigmentált, de nem jobb más folyékony rúzsnál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Nekem a peach flirt van meg, közepes barack

ponyisland

2021. november 11.

Nagy csalódás. Csak a szép színe miatt kap egy csillagot. Kipróbáltam szájceruzával és anélkül is, de nagyon hamar lekopik, csúnyán, darabosan. Gondolom ha valaki felkeni és nem eszik, nem iszik akkor fent marad, de én azt szeretem, ha egy rúzs az órákon (evéseken, ivásokon át) tartós. Maradok a jól bevált Maybellinenél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

kami_ll

2021. szeptember 9.

Peach flirt árnyalatban szereztem be, nagyon tetszik a szín. A rúzs maga tökéletesen mattra szárad és nekem tökéletesen bírja a buli/este végéig ha csak italt fogyasztok. Étkezéssel még nem próbáltam a tartósságát. Jó az aplikátor, könnyen pontosan felvihető, szerintem ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Sammael

2021. július 22.

Elvagyok vele, de vannak problémáim ezzel kapcsolatban. Először is, valamiért rettenetesen besötétedik a számon, rózsaszínes árnyalatot szerettem volna, de olyan, mintha lila lenne a szám. Ezzel még el is lennék, de mindenféle aláhidratálás ellenére annyira kopik középen, hogy nem igaz. Ez így nagyon nem jó. Ettől függetlenül kellemes viselet lenne, de így nem az. Lehet majd egy másik színnel megpróbálkozom újra, de ehhez sajnos nagyon borsos árban van. Olyan, mint az Essence folyékony rúzs, csak az 1100ft, nem majdnem 4000ft. Egyelőre ezt a három csillagot is nagyon nehezen adom meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 22.

manobeka

2021. július 12.

Még sosem volt olyan, hogy egy márkának, egy terméksorából 4 színem is legyen, ami tökéletes.
Nagyon jól eltalált színek, ügyeltek arra, hogy kicsit nude-ok maradjanak.
Jó az applikátor, jó az állag.Tartósságban átlagosnak mondanám, nem rossz, egyenletesen kopik, könnyű viselet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 12.

Nagyon jól eltalált színek, ügyeltek arra, hogy kicsit nude-ok maradjanak.

Emolliensek: Dimethicone, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.