NYX Professional Makeup

Ár:   $9.00 - $12.00   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maleficent, Módosítva: 2019. június 7.

Ár:   $9.00 - $12.00
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • bársonyos hatást ad az arcbőrnek
  • elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait

Vikktoria

2020. április 15.

Nagyon szeretem ezt a púdert mert mattít de mégsem lesz zombi hatása :D, és színez is egy picit szóval extra fedést biztosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 13.

Szárazabb bőrüeknek ajánlanám inkább. Nagyon szép, természetes hatású, “fényesebb” finisht ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Pannamaris

2019. december 3.

Zsíros/kombinált bőrre nem igazán jó választás, mivel inkább bőrfényű mintsem matt hatású.Emiatt nálam a t-vonalban hamar átfényesedik és foltosan kopik.Az arcom többi részén nem mutat rosszul,és tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Barbuska90

2019. november 21.

Életem legrosszabb púdere, komolyan mondom. Zsíros, fényesedő bőröm van, de még a leggagyibb púderrel is kibír 2-3 órát. Ezzel nem. Felrakom és 2 óra múlva olyan, mintha vajjal lenne bekenve az arcom. Sokkal jobban zsírosodik, mintha semmi nem lenne rajta! Ráadásul foltokban kopik. Életemben először tapasztaltam, hála ennek a “nagyszerű” terméknek, hogy este, mikor hazaértem, nem csak, hogy fényes, foltos volt a bőröm, de szó szerint folyt az alapozóval keveredett púder, pedig nem izzadtam! Ha ez nem lenne elég, brutálisan oxidálódik. Ment is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isostearyl Neopentanoate
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.