NYX Professional Makeup

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kbrigi11, Módosítva: 2020. január 31.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• egészséges színt ad az arcnak
  • világosít
  • matt hatású

12 árnyalatban kapható

doraorsolya

2021. február 8.

Day dream árnyalatot használom néhány hónapja, de nem vagyok vele teljesen megelégedve. Nap végére teljesen elhalványul, a bronzosítóm vonala viszont megmarad, tehát az arcom elég érdekesen fest vele. El fogom használni, mert a színes igazából szép, ameddig tartja magát, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Vicasminkel

2020. október 30.

So Taupe árnyalatát vásároltam meg, nem pirosítóként, hanem kontúrozásra fogom használni ezt a színt. Számomra ez a tökéletes arckontúr árnyalat, ami elég gyakran épp a kontúr palettákból hiányzik. Nagyon szépen eldolgozható. Ritkán készítek nagy sminket, hétköznapokon nem kontúrozom az arcom, de alkalmanként igen, és akkor mindig fixálóval rögzítem az egész arcot. Így tökéletesen jól működik ez a termék. Fixáló nélkül én még nem próbáltam. Nagyon elégedett vagyok vele! :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Regi23

2020. október 11.

Summer Breeze árnyalatot választottam, körülbelül egy hónapja használom és nagyon szeretem. Kicsit barackos rózsaszínes árnyalat, természetes hatású az arcomon a hétköznapokban is. Elégedett vagyok a pigmentáltságával is, szépen fel lehet építeni a szint. Nem szeretem azokat a pirosítókat, amik túl pigmentáltak, inkább többször nyúlok bele ecsettel minthogy elsőre túl sok legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Veraa

2020. október 10.

Ma vettem Risky Business árnyalatot és nagyon mérges vagyok, mert egy teljesen más színt mutattak a boltban mintaként. Az "eladó" figyelmére nagyon sokat kellett várnom, teljesen lekötötte a telefonja és gondolom, nem volt ínyére, hogy velem kellett foglalkoznia és kapkodott, nem figyelt oda és rossz mintát szedett elő a fiókból. Szóval lehet, hogy ez egy tök jó termék, de nem fogom megtudni, mert kidobtam, rajtam szörnyen néz ki ez a szín, tél típus vagyok és ez egy ősznek lehet jó. Nekem ez teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.