NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BernhardtLora, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív ragyogású, gazdag árnyalatokban elérhető ajaklakk, amely kellemes viselet akár egész napra.

Ár: 1800 , Eladó: livia0
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 Ft , Eladó: Dortya
Állapot: 1-szer próbált, ecsettel , Helyszín: Jászberény , fizetés: Posta, FoxPost

bernadettu

2020. május 5.

Chic Appeal van meg kalendáriumból, az illata engem a menta teára emlékeztet, van egy kis édes íze.
Az applikátora elég érdekes, alsó ajkakon nem zavar de a felsőn nem tudok vele éles, tiszta vonalat húzni.Ajánlott mellé az ajakkontúr ceruza mert könnyen ki lehet futni a vonalból anélkül.
Ez a nude árnyalat nem tetszik magamon ezért csak otthon használom, nem kifejezetten tartós, egy nem ragadós szájfény lényegében.
Szeretem használni mert hidratál, de arra vannak jobb termékek is amiket könnyebben lehet használni, akár anélkül hogy tükröt kellene használnunk.
Nem lett kedvencem ez a formula, nem hiszem, hogy újravenném, de szeretem annyira hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

biju94

2020. április 17.

Nagyon szeretném szeretni, imádom az intenzív színeit és az erős pigmentáltságát (a motel dreams nevű árnyalata van meg) DE, borzasztó ahogy kendődik, mászik mindenfele, használhatatlan...
Nekem nincs problémám az applikátorral, sőt...
Az intenzív színekre és az applikátorra kap 2*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Nekem nincs problémám az applikátorral, sőt...
Az intenzív színekre és az applikátorra kap 2*-ot.

Vikktoria

2020. április 16.

Egy pár perc után már lehet érezni az ajakdúsító hatását a mentol miatt. Tényleg szépen fed, nekem van egy piros és egy nude árnyalat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Nagyon szépen fedő szájfény. Hidratálja az ajkakat. Nem túl ragadós, ezért kényelmes a viselése. Az applikátora nagyon különleges, ezért is könnyebb felvinni az ajkakra. Nagyon szépen pigmentált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

tara95

2019. július 22.

Dexter az enyém, ez egy kékes árnyalatú mély bordós-piros szín. Az egészen enyhétől a brutál látványosig lehet építeni, valóban nem olyan tartós mint egy provocalips, de cserébe csodálatosan hidratál, nem kenődik, nem mászkál, szépen és egyenletesen kopik. A csomagolása plusz, nagyon elegáns és vagány. A pigmentáltsága és a fénye megér egy próbát, egy ezresért sikerült beszereznem, az eredeti árát szerintem nem éri meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

zfruzsi

2019. július 2.

Bár sokan szidják az applikátorát, de nekem épp, hogy kifejezetten bejön ez a homokóra alkat és én szépen tudok dolgozni vele, pedig nincs különösen jó kézügyességem vagy ilyesmi. Nekem a 'Motel Dreams' árnyalat van meg, ami egy hidegebb tónusú közép barna szín, ami nagyon szépen mutat az ajkaimon is és sok sminkhez illik. Nekem amúgy tetszik a formula, annak ellenére, hogy nem vagyok egyébként egy szájfényes lány, de ennek szeretem az állagát és a vizes hatású fényét is. Nem túl tartós, legalábbis a nagy része elég hamar eltűnik, ha eszik-iszik, él az ember, de marad utána vissza azért a színből, legalább is az én, nem túl világos színem esetében. Nálam ez nem egy mindennapi viselet, egyrészt a tartóssága, másrészt a csúzkálóssága miatt, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert szeretem és amikor viselem, akkor tetszik magamon. Több színt nem tudom, hogy vennék-e, de valami világosabb nudeot mindenképp beszereznék szerintem, ha találnék. Örülök, hogy a kollekcióm része még akkor is, ha ritkán viselem és nincs benne a top 5 kedvenc ajaktermékemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

justnari

2019. április 24.

A Machinist kollekció két darabját vásároltam meg hirtelen felindulásból, de megbántam. Az applikátor se valami jó, de még elviselhető, viszont maga a formula nekem nagyon nem jött be. Ha szépen felviszem, ragad, elmászkál, nem tartós. Nagyon kevés mennyiségben még csak-csak használható, viszont elveszti azt a különleges vizes hatását, és szintén gyorsan kopik, ami az erősebb színeknél elég csúnya végeredményt ad. Kidobni nem fogom, ha már megvettem, de biztos, hogy több színt nem veszek meg ebből az ajaktermékből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

2019. február 8.

Tök jó formula nagyon elcseszett applikátorral. Igazából ez inkább egy nagyon pigmentált szájfény mint rúzs, legalábbis tartósságát tekintve, valahol átmenet a rúzs és a szájfény között. A Nabla Shine Theory szájfényekkel tudnám kb. egy sorba állítani (csak annak nem cseszték el az applikátorát.) gyönyörű fénye és színe (Rosy Outlook sz enyém) van, nagyon szépen mutat...ha sikerül nagy nehezen felapplikálni, mert a hozzá tartozó applikátorral ez kb. mission impossible, de legalábbis nagyon aprólékos munka. Újravenni nem fogom, mert nem szeretek ennyit szenvedni a felvitellel (esetleg ha megváltoztatják az applikátort).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Lina14

2019. január 18.

a chic appealt vettem meg, szerettem volna egy nagyon nude szájravalót. valóban rettenetes az applikátor. nem is használoma homokóra részét, csak a tetejét. le kell szedni belőle egy kicsit, mert nagyon sok anyagot vesz fel. amúgy ha sikerül eltalálni a mennyiséget akkor egy ragacsos de pigmentált szájfény. nem hiszem hogy a sötétebb színek kompatibilisek ezzel a formulával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

greti06

2019. január 13.

A fist date van meg ami egy barnásabb nude árnyalat, a színe és a fénye nagyon szép. Az aplikátorát ki nem állhatom, nem lehet szabályozni, hogy mennyit szeretnék fölvinni, és a szám szélénél is nehéz szépen meghúzni a vonalat. Mivel fényes, nem is vártam hogy nagyon tartós legyen. Szerintem elhasználom mert szeretek egy jó glossy nude-ot, és tényleg szép, de nem feltétlenül vennék még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol