NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Különféle színekben kapható szemhéjtus.

claudia.nyilas

2015. szeptember 6.

Electric blue színben van meg, imádom. Csak szerintem az ecsetjével elég lehetetlen dolgozni. Tussal szoktam átszaladni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Ildie

2015. február 8.

Nem tudom nevet változtattak, vagy hogyan van a dolog, de amit én vettem nemrégen, külföldön az
NYX Studio Liquid Liner helyett
NYX Liquid crystal Liner effect studio, de ugyanannak a terméknek tűnik, ha nem nyugodtan szóljatok.
Arany színű van, és nagyon cuki, szeretjuk egymást. Nem nagyon szoktam tust használni, színes szemceruzapárti vagyok, ami tusom van az tégelyes ecsetes kombó. Szóval ez elsőre kicsit olyan bolt, hogy huhh, meg kell tanulni, hogy hajlik a kis drága. Ezen pár alkalom után könnyen túllendültem, mert nem vészes a dolog. Az arany színű egy átlátszó alapban úszik, ha két rétegben teszem fel arany színű, ha egyben akkor az alapszínen vannak a csillámok. Nagyon sok csillám van benne, nem ilyen itt ott egy, egy húzásrais simán látszik a vonal. Általában elsatírozott barna szemceruza fölé teszem, nagyon ütős kombó, szeretem a sötét sminkeket.
Nagyon jól szárad, nem túl gyorsan, de gyorsan, nem nehéz, kipróbáltam glitter helyett, nem csak egy vonalban, és hibátlan. A glittertől még tartok, és most arra a havi egy alkalomra ez is teljesen megfelel.
Igazából egy másik márka ugyanilyenjét akartam megvenni, de míg az 25 dollár körül van ez azt hiszem akciósan 5-6 dollár körül volt, gondoltam kipróbálásra jó, de mivel rosszat nem tudok róla mondani szerintem ebből fogok még másik színeket is beszerezni. (ha a másikak is ugyanazokat az anyagokat tartalmazzák)
Az összetevői borzalmasak, amiket a csomagolásra mini betűkkel tesznek rá, ami mögött ott a csillámos cucc és még a vonalkódot és pont oda tették rá, szóval ez nagyon nem volt tőlük szép, ha látom a parabénhalmot, nem veszem meg. A másik márkák összetevőjének utánanézek, hátha jobb a helyzet, de ha ugyanaz akkor ebből veszek ezüstöt és kéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

NYX Studio Liquid Liner helyett

tengerkek0

2013. november 6.

Nagggyon jóó Xd !! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Nagggyon jóó Xd !! :D

CocoSunrise

2013. október 24.

Nagyon szeretem, végre egy rendes ezüst tus. Nem csillámos, hanem igazi folyékony ezüstszín. Pigmentált, tartós, de sminkleszedővel könnyen lejön. Az ára is jó. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.