NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. március 24.

Kiszerelés:   1,1 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

szabonikolett120

2019. december 2.

Douglasban ajánlotta az eladó és nekem teljesen bevált.
Szép vékony vonalat lehet vele húzni,a vége nem ferdül el és szépen pigmentált. Reggel 6kor felkentem és este 6ra egy kicsit kopott csak meg az egyik farkinca.
Megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Douglasban ajánlotta az eladó és nekem teljesen bevált.
Megérte az árát.

smgyzsuska

2019. július 1.

Ez tényleg pénzkidobás! A douglasban beszélt rá a nő, nem kellett volna hagynom magam, hanem ragaszkodnom ahhoz, amit eredetileg szerettem volna, az epic ink linert...
Ez az első szemhéjtusom, ezzel volna szerettem volna megtanulni, dehát lehetetlenség, mivel nem fog, vagy csak alig alig.
Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Nem ajánlom senkinek!

dodo21

2018. december 17.

Ha lehetne 0 csillagot adni, akkor annyit adnék..Totális pénzkidobás ez a termék..Hiába rázom fel, alig jön belőle festék, a szememre pedig egyáltalán nem fog. Az üzletben ajánlották, hogy kenjek korrektort a szemhéjamra, de az sem segített semmit... Ahogyan már előttem is írták, olyan mintha nem lenne megtöltve festékkel. Nem ajánlom senkinek, szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Catmasin

2017. november 18.

UPDATE: minden reggel huztam egy vonalat a kézfejemre, látszott rajta, hogy kezd észhez térni. Jelentem elértük azt az állapotot, hogy ma ki tudtam húzni mindkét szemem. Este buli, ugyhogy most kiderül mennyire tartós. 4 csillagra javítom a nem túl fényes előző véleményezést.

Epic ink liner helyett ajánlotta a lány a boltban. Megmutatta a tesztert is hogyan fog. Na most én nem tudom mi van ezzel, amit vettem, de szinte semmi festék nem jön ki belőle. Ez így eddig 3 Ft-t sem ér. Remélem igaza van az egyik korábbi hozzászólónak, hogy várni kell vele, mint a szempillaspirálokkal. Eddig hatalmas csalódás. Nulla, vagy annál is kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

AnikoB

2017. november 10.

A Glamour-napokon vettem meg és amikor először kipróbáltam, azt hittem elsírom magam: annyi festék jött ki csak belőle, ami csak az egyik szememre volt elég, a másikra már nem jutott és ez sokáig így volt. A kezemen érdekes módon szépen fogott, így nem adtam fel a próbálkozást, bár eleinte csak otthon próbálkoztam vele és szépen lassan beindult. Most már ott tart, hogy gyönyörűen fog, jól és gyorsan lehet vele dolgozni, nagyon tartós és nagyon szép színe van. A kezdeti ijesztgetést nem bocsátottam meg neki, úgyhogy csak ezért a 4 csillag, mert azért az nem annyira jó, hogy az ember megvesz egy tust és kb. 1 hónap, mire rendesen lehet használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Plusskutya

2017. október 15.

Régen kinéztem magamnak, a tesztpéldány kipróbálása után, de sokáig csak az üres helyét találtam a NYX-nél, és mindig csak ígérgették, hogy hamarosan érkezni fog.
Szóval óriási öröm volt, amikor X. alkalommal beugrottam csekkolni a készletet, és ott volt!
Sajnos az örömöm nem tartott sokáig, nekem egyszerűen eltűnik a szememről, pedig nincsenen mélyen ülő szemeim.
A boltban azt mondták rá, olyan, mint a MAC-é. Hát szerintem a nyomába sem ér.
Csak az vígasztalt, hogy nem volt túl drága, kap 2 csillagot, mert nem teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

A boltban azt mondták rá, olyan, mint a MAC-é. Hát szerintem a nyomába sem ér.

Klau07

2017. július 26.

Életem első szemhéjtusa. Nagy csalódás. Annál is nagyobb :/ Alig fog. Talán az oldalával... Többször át kell húzni. Zsíros a bőröm, fel is kenődött. Farkincát meg végképp nem lehet vele megvalósítani :/ Nagyon kevés is van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

PSz

2017. február 24.

Kellemetlen használni. Ahhoz, hogy szép fekete színe legyen aránylag jól rá kell nyomni, és az a szemen nem kellemes, meg nem is lehet úgy olyan finoman rajzolni, ahogy a neve alapján gondolnám. Azért majd elfogy, de többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Powderpuff Girl

2016. november 11.

Ahogy olvasom a lenti véleményeket, meg kell, hogy védjem ezt a szemhéjtust. Nálam kicsomagolás után még nagyon "friss" volt, kissé híg (mint általában az összes új szempillaspirál is), de szép fekete színű. Pár hét után elérte a tökélete állagot, szép fekete vonalat lehet vele húzni és elég tartós is. Szemhéjfesték nélkül, vagy lemattítás nélkül én nem használnék tust, s bár zsíros/kombinált bőröm van, de nem mászkál el rajtam. A hegye nem túl szuper hegyes és idővel eldeformálódik, de én hónapokig használtam és meg voltam vele elégedve. A L'oreal so coutur super line-vel felváltva használtam és ezt sokkal több ideig tartott elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

skin

2016. január 18.

Pocsék ! Fájó ezt írni , de ekkorát nem csalódtam még márkában. Gyakorlatilag használhatatlan , nem fog mintha elfelejtették volna megtölteni . Valami halvány ,vizes vonalat hagy csak , pedig a felrázásssal is próbálkoztam . Ez pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol