NYX Professional Makeup

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alap/primer, mely intenzívebbé teszi a púderek színét illetve megakadályozza a csíkosodást. 3 színben kapható: White, Skin Tone, Pearl

cseresznye007

2017. július 4.

Tökéletesen használható,krémes állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Tökéletesen használható,krémes állaga miatt.

natulcien

2017. április 22.

A 01-es White/Blanc árnyalatot használom. Egy olyan szemfesték alapra volt szükségem, ami a kifejezetten világos színekhez, és a nagyon rikító színekhez is passzol. Szerettem volna, egy-egy színnél pontosan ugyanazt látni a szememen, mint a palettában, és ez eddig egyetlen nude színű alappal sem jött össze. Az Alleeban található NYX szaküzletben hívta fel a figyelmem egy kedves, és segítőkész eladó a termékre. Van amikor az egész szemhéjamra ezt használom, van, hogy egy már majdnem kész sminket változtatok meg általa, pluszban felkenve már egy színre, és úgy is megállja a helyét. Szépen együttműködik tehát más alapokkal, és többféle minőségű szemfestékkel is. Rejtett szemhéjam van, így alap nélkül elképzelhetetlen nálam egy smink, de ez a terméken szépen tart, egész nap. Nekem nagyon megkönnyítette az életem ez az alap, és hiánypótló termék lett a sminkgyűjteményemben. Nagyon sok mennyiséget kap az ember a pénzéért, és tényleg nagyon kis mennyiség elég belőle, így biztosan tartós lesz. Ha esetleg elfogyna, tervezem újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

raczjulia

2017. április 11.

Nekem a bőrszínű árnyalatban van meg, szépen lehet rá festeni a szemhéjpúdert. Soha nem használtam a szemhéjamra alapot, egy kevéske korrektort kentem rá eddig. Nem vettem észre különösképp semmi változást a kettő között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Mariliisa

2017. január 18.

A bőrszínűt vásároltam meg. Ha vékonyan viszem fel, nagyon szépen tart egész nap, viszont még így is nagyon látványos, hogy elüt az eredeti bőrszínemtől, szóval nagyon kell ügyelnem arra, hogy jól eldolgozzam a széleken, ahol esetleg "kilógna" a szemhéjpúder alól. Rengeteg ideig elég, hiába használtam szinte minden nap, egy év után is bőven maradt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

CamomilleRose

2016. július 20.

Nekem fehérben és bőrszínűben van meg. Nálam működik. Igaz, hogy én az alapozót a szemhéjamra is felviszem és erre kerül ez a primer vékony rétegben. A fehér gyönyörűen felélénkíti a szemhéjpúderek színét, a bőrszínű pedig kellemes alapot biztosít a földszíneknek. Én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Kitty23

2016. március 6.

Nekem a fehér van meg, hát borzasztó! Nagyon drága és tényleg semmit nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Nekem a fehér van meg, hát borzasztó! Nagyon drága és tényleg semmit nem ér!

kicsiliba

2016. február 1.

Sírni tudnèk ha valami ilyen drága ès ennyire rossz!Akár vèkonyan,akár vastagon kenem fel,a sminkem akkor is max.1 óráig bírja.Mivel a fehèr gyögyházfènyű van meg,gondoltam sima szemhèjkrèmnek jó lesz,de mèg úgy is elmaszatolódik.Egyszerűen használhatatlan.Sajnálom,pedig règen ez a márka volt az egyik kedvencem,de mára mintha teljesen megváltoztattak volna minden termèküket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

marryjane

2015. szeptember 6.

Ma összehasonlítottam két szemhéj alapozó. A két primer a következő: NYX eye shadow base ( barna és fehér sínben is megvan) illetve a catrice PRIME AND FINE.
Az egyik szememre a catrice-t, a másikra pedig a Nyx-t kentem fel véknyan, majd jöhetett a szemhéjpúder barna színben. Mondanom se kell, hogy a nyx alapozó (2.000-3.000.-Ft) 1 óra múlva csíkos volt, a catrice (1.400.-Ft) pedig 5 óra múlva kezdett zsírosodni. Fogalmam nincs mit kezdjek ezek után a 2 db nxy termékkel, annyira rossz, hogy nem tudom hova elhasználni és árba is drága a minőséghez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

briw

2015. augusztus 3.

Elég sokáig gondolkodtam,hogy melyiket válasszam,és végül a bőrszínűt vettem meg. El is kezdtem használni,de nem voltam vele elégedett, mert csak 2-3 órát bírt ki bármilyen szemhéjpúderrel. Aztán egyik reggel siettem ezért épp hogy hozzáérintettem az ujjam, már kentem is fel. Na, aznap kb. 8-9 óra után kellett csak igazítanom rajta! :) Azóta is csak nagyon vékonyan viszem fel és így tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Asarys

2015. április 4.

Sziasztok!
Nekem a fehér van meg. Elfogyott az Art Decos szemhéjalapom és gondoltam kipróbálok egy másikat...hát rossz lóra tettem. Sajnos semmit nem ér. Mintha nem is használtam volna, vagy lehet még jobban is gyűrődik a szemfestékem tőle. Senkinek sem ajánlom! Sajnálom NYX, ez most nem jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Sziasztok!

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isododecane, Isopropyl Isostearate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.