NYX Professional Makeup

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alap/primer, mely intenzívebbé teszi a púderek színét illetve megakadályozza a csíkosodást. 3 színben kapható: White, Skin Tone, Pearl

Trixi

Korcsoport: >54
2015. január 26.

A skin tone tulajdonosa vagyok. Sajnos ez is olyan kis tégelyben van, amelyből hosszú körömmel képtelenség megszerezni az anyagot anélkül, hogy ne a köröm alatt landolna. Ezért fültisztítóval veszek ki belőle, aztán onnan ujjbegyre, és fel a szemhéjra. Egy stickes alapra vágyom már nagyon. A tartósságáról annyit, hogy semennyivel nem marad fenn tovább a szemhéjpúder vele, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 26.

jituszka

2015. január 16.

Nekem bevált a testszínű változat, pedig igazán olajos a szemhéjam, és nemhogy a szemhéjpúder, de még a tus is elmászik rajta nagyon hamar. Leírom én hogyan használtam, talán segít valakinek: ujjal viszek fel tényleg nagyon keveset, igazából csak hozzá érintem, és ami rajta ragad, pont elég. Miután felkentem várok kicsit, hogy beszívódjon, aztán teszek rá nem feltűnő színű szemhéjpúdert, majd erre jön a szemceruza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Tücsike85

2014. december 28.

Én a gyöngyházfehéret vettem meg, de rossz döntés volt. Felvitelkor nagyon száraz, nehéz eldolgozni a szemhéjon, és ez a csilli-vili háttér sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

halmia89

2014. december 2.

Amikor megvettem (gyöngyház verzió), eléggé odavoltam érte, aztán a rendszeres használat során kiderült, hogy felvinni sem a legkönnyebb, és ha nem odafigyelve, vékonyan tesszük fel, csíkozódik rendesen. Azért tartósabb tőle a szemsminkem, mint nélküle, de plusz pigmentáltságot például nem ad, és a mostanában használt Sleek szemhéjpúdereim közül sincs mindegyikkel jó viszonyban. Ráadásul elég borsos az ára. (Magában nagyon szép és tartós, csakhát elvileg nem arra van kitalálva.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

bymboo

2014. november 29.

Megvásárlása pazarlás.Drága és nem ér semmit.Csak az ára miatt nem dobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

Adnilem

2014. augusztus 27.

Borzalmasan rossz! (a bőrszínű van meg) Felkenés után még elvan, de aztán szépen elkezd felolvadni és a rajta lévő smink meg szépen felkenődik a szemhéjam különböző részeire. Olyan mintha zsírral kenném be a szemhéjamat. Próbáltam egész keveset is felvinni, a hatás ugyanez. Ennél még az Avonos is jobb. Már bánom, hogy nem az Artdecot vettem meg.

Totális pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Totális pénzkidobás!

Azrail

2014. augusztus 9.

Nekem is a gyöngyházas van meg, én nagyon szeretem. Egyébként tényleg vékony rétegben kell felvinni, akkor szuper. A sminkem taróssá és pigmentáltá teszi. Két alapot próbáltam eddig (Avon, Elf) ezeknél sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Lexiiii

2014. július 23.

Hihetetlenül rossz.
Már leírták előttem, hogy miért. :/
Sajnos arra pont nem jó amire ki lett találva. :(
És az ára sem annyira kedvező...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Hihetetlenül rossz.
Már leírták előttem, hogy miért. :/
Sajnos arra pont nem jó amire ki lett találva. :(
És az ára sem annyira kedvező...

adrienne

2014. április 20.

Én pearl színben vettem, de rosszabb mint bármelyik amit valaha használtam. A szemhéjpúder gyakorlatilag tartósabb ha az alap nélkül használom, a színében pedig semmi intenzitást nem véltem felfedezni. Semelyik funkcióját nem teljesíti, totálisan felesleges a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

csokiskex

2014. április 18.

Csíkozott, teljesen lekopott a szemem sarkából. Nekem nem vált be, de lehet a bőrömmel van a gond. Ennyiért jobbat is kapni. Kevés kell belőle, ezért erre odafigyeltem, de szerintem nem egy prémium termék, mint ahogy hirdetik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isododecane, Isopropyl Isostearate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.