NYX Professional Makeup

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alap/primer, mely intenzívebbé teszi a púderek színét illetve megakadályozza a csíkosodást. 3 színben kapható: White, Skin Tone, Pearl

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angyallány

2014. január 24.

Nekem nagyon bevált! A HD változatot vettem meg, ami nem tégelyes, mint általában a megszokott bázisok, hanem ecsetes. Kicsit féltem tőle, hogy biztos nem olyan tartós, de szerencsére pozitívan csalódtam :-). Nagyon tartós, és ami extra, hogy iszonyú intenzívvé tette a szemhéjpúdert! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

makeuplover20

2014. január 10.

A fehéret vettem meg.. kipróbáltam alapként is,személy szerint úgy nem vált be.Beleül a ráncokba,egy csikba összehúzza a szemfestéket.. DE! ha teszek alá egy másik alapot és arra vékonyan ecsettel elsatírozom,gyönyörű fehér színt kapok,amit egyik szemfestékkel sem sikerült elérnem pedig sokat kerestem.Ha feltettem,kb 2 óra múlva semmi fehér nem volt a szememen,lekopott stb.De ezzel ottmarad egész nap ami szuper.A szemzugban pedig egy álom.Magában felteszem,elsatírozom és reggeltől estig ott van ahogy feltettem.Nagyon megszerettem,minden nap használom.Nagyon vékony réteget kell felvinni ez a titka és jól elsatírozni..Sokáig elég lesz,hatalmas adag nekem.A szemzug miatt elért hatása miatt nekem már megéri az 5 csillagot.Ott sosem maradt meg nekem semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Tamina

2013. szeptember 10.

Ez az új kedvencem! A gyöngyházasat vettem meg belőle, 4. napja tesztelem és tökéletes! Akinek nem vált be, az valszeg túl sokat vitt fel belőle. Nagyon kevés elég belőle, és ami a legjobban tetszik, hogy picit csillámos, a szemzugban ott marad egész nap. És a szemhéjpúder sem csíkozódik egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Deni

2013. június 19.

Nekem eddig ez a legdrágább bázisom. A bőrszínűt használom, és meg vagyok vele elégedve, nem tervezem lecserélni. Előtte próbáltam catrice-t meg essence-t, előzőt inkább kenném a hajamra, utóbbi meg tele van csillámmal. -.- A drogériás márkák közül szerintem toronymagasan ez vezet. Az illata kellemes, szépen el lehet dolgozni rendesen, és nekem ettől minden ottmarad, ahol maradnia kell, ráadásul egész nap. Külön pluszpont, hogy látom mennyi van még benne. Olcsóbb társainál csak találgattam és azon görcsöltem, hogy tuti "most" fog kifogyni. :)
Ha csilliárdos leszek, tutkó beruházok egy mac-re vagy olyanra, ami nyolc nyelven beszél, de addig tökéletesen megfelel ez is.

Update: No, több, mint egy éve használom ugyanazt, majd' minden nap, és jelentem boldog a kapcsolatunk.Szerintem a büdös életben nem fog elfogyni, még mindig megvan legalább a 3/4-e. A véleményem nem változott, imádom.
(Milliárdos sem lettem egy év alatt, így a mac várat magára. de szoktam volt mondani, ami késik az úton van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

pont

2013. április 11.

nekem a bőrszínű van meg és használom is viszonylag gyakran, csak nem értem, miért, mert nem mondanám, hogy hatékony. túl krémes, túl lágy, vagy nem is tudom, nem annyira nyerő az állaga. és lehet, hogy kicsivel tovább bírják vele a szemhéjpúderek, mint nélküle, de ez a 'tovább' nálam még így sem több olyan 3-4 óránál, utána csúnyán beleül a ráncokba, olyan mintha folyna és nagyon nem szép. 2-3 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

doriprivat

2013. március 1.

Egyszerűen rossz. Nekem a fehér van meg, és akármilyen kevés, vagy nagy mennyiségben teszem fel, pár óra múlva már beül a ráncokba. Ennél még a fele ennyibe kerülő szemhéjalapozóm is többet tudott :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

idna4

2012. október 3.

Nekem a white van meg és egészen jó. Nagyon zsíros a szemhéjam és csak akkor tartós nekem, ha nagyon vékony rétegben kenem fel. Az artdeco-s a kedvencem, de szerintem ez sem rossz, a színeket pedig valóban felélénkíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

sminkesmas

2012. július 26.

Kicsit felhúzom, mert én a fehér színt választottam, és tökéletesen bevált felvilágosításnak és alapként is ( azaz a színek valóban intenzívebben éltek rajta).

Nekem eleve nem zsírosodik a szemhéjam, így számomra tartós és masszív megoldás a termék.
A fehér színt ajánlom, és valóban vékonyan kell vele dolgozni.

Ha érdekel a termék tesztje és több infó/fotó róla, bővebben írtam róla itt:

Üdv
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

A fehér színt ajánlom, és valóban vékonyan kell vele dolgozni.

Ha érdekel a termék tesztje és több infó/fotó róla, bővebben írtam róla itt:

Üdv
SminkÉsMás

zizitim

2012. július 18.

Pearl árnyalatot használtam egy ideig, de nem vált be, úgyhogy továbbadtam. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

coffelove

2012. június 26.

Nem rossz, megvan a fehér és a bőrszín is. Praktikus, hogy tégelyes és így az utolsó cseppig kihasználható. A fehér különösen jó a nyári színekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isododecane, Isopropyl Isostearate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.