NYX Professional Makeup

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alap/primer, mely intenzívebbé teszi a púderek színét illetve megakadályozza a csíkosodást. 3 színben kapható: White, Skin Tone, Pearl

pont

2012. június 11.

nekem a bőrszínű van meg és tényleg dob valamennyit a szemhéjpúderek tartósságán és intenzitásán (végülis ez a dolga), de túl olvadósnak érzem, egy hosszabb napot nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

naiva

2012. április 20.

Nekem is a bőrszínű van belőle. Bár nekem viszonyítási alapom nincs, mert korábban csak az arcomra használt, jellemzően clinique-es alapozóval oldottam meg a szemhéjalapozást, vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Számomra túlságosan krémes az állaga, valahogy az az érzésem, mintha folyton több jutna belőle az ujjamra a kívánatosnál. Lehet, hogy csak ecsetet kéne használnom hozzá és akkor nem lenne ilyen gondom, de nekem így kényelmesebb. A szemhéjfestékek alapesetben elég rövid időn belül elmásznak a szemhéjamról, de ezzel az alapozóval - ha nem is egy teljes napig, de - tovább bírják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

ljudith78

2012. április 10.

Nekem a bőrszínű van meg, de nem vagyok maradéktalanul elégedett, bár az Artdeco a viszonyítási alap, nálam azt alulmúlja. De egy olcsóbb drogériásnál mindenképpen többet ér. Talán furcsán hangzik majd, de az illatát (mindenféle kozmetikumban ez nagyon fontos nekem) nagyon-nagyon szeretem.

Update: kicsit hanyagoltam, de valamelyik nap eszembe jutott, hogy nekem ilyenem is van, és ezt kaptam elő. Meglepődtem, mert egy kicsit beszáradt. Ennek ellenére mégis sikerült felvarázsolni a szemhéjamra, és láss csodát, sokkal jobban megtartotta a szemhéjpúdert, mint új, kenhető korában. Ki érti...Kap +1 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

carissima

2012. március 3.

A pearl árnyalatot használom, és nekem tökéletesen bevált, viszont tényleg, csak nagyon minimálisat szabad felvinni belőle, mert különben csúnya lesz a végeredmény. Elsőre ebbe a hibába estem, de azóta, hogy rájöttem a trükkre imádom. Egész nap tartós és szép, a színeket pedig nekem kicsit gyöngyházassá tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

glamoureverything

2012. február 18.

Nekem a fehér van meg, szépen kiemeli a színeket de kb. 10 perc múlva megolvad és összegyűlik a festék a ráncocskákban. Szörnyű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

kemenysepro

2012. február 4.

A Pearl árnyalatot vettem meg. Első találkozásunk kudarcba fullad, a második se zárult szebb eredménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Wish

2012. január 17.

Nekem a White van meg, de egyáltalán nem kedvelem, mert nagyon nehéz eldolgozni rajta a felvitt színeket. Sokkal többet ért még az essence you rock szemhéjalapozó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

knifeofdreams

2012. január 17.

Totális pénzkidobás volt, teljesen alkalmatlan szemhéjalapnak, pár perccel a felvitel után már összegyűlik a szemhéj ráncaiban, úgyhogy nem hogy nem tartja a helyén a szemfestéket, egyenesen tönkreteszi, amit ráépítünk. Azért vettem meg a fehéret, mert reméltem, hogy megúszhatom a világos szemhéjalapot alacsonyabb árkategóriában is, de nagyot tévedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

belle

2011. november 29.

Én a fehéret vettem meg és a kedvencem lett. Kipróbáltam már mást is de még nálam nem volt ami túlszárnyalta. A színeket intenzívebbé és tartósabbá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

titinem

2011. november 25.

A paint potomhoz képest gyengébb, nekem nem bírja ki az egész napot, de ár-érték aránya jó. Nekem a pearl van meg, ezt inkább a különleges hatás miatt (akár önmagában is hordom,csodaszép) használom,mint a tartósítás végett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isododecane, Isopropyl Isostearate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.