NYX Professional Makeup

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alap/primer, mely intenzívebbé teszi a púderek színét illetve megakadályozza a csíkosodást. 3 színben kapható: White, Skin Tone, Pearl

samelike

2011. október 30.

Én a bőrszínűt használom. Olcsóbb társait magasan veri szerintem, mind a tartósság mind a feladat ellátása miatt. Tetszik, hogy nem csillámos, jobban kiemeli a szemfestékek színét. Semmi problémám nincs vele! Kiemelném, hogy a tubusos illetve applikátoros társainál jobb a csomagolása, mert így a tégelyben látjuk mennyi is van benne. Egy hangyányi mennyiség elég belőle és nagyon könnyű eldolgozni is! Jó vételnek tartom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 30.

Kandi

2011. október 13.

Nekem mindhárom fajta( bőrszínű, csillámos fehér, és fehér) megvan. A bőrszínűt tartom a legjobbnak, azzal marad fenn legtovább a smink. Meg vagyok vele elégedve, nagyon picit kell belőle a szemhéjamra kenni(különben összecsomósítja a szemhéjpúdert), a színeket valóban intenzívebbé és tartósabbá teszi, így egy kevésbé jó minőségű szemhéjpúder is feljavítható vele. Nekem simán kibír egy egész napot, reggeltől estig! Tipp: neten, akár ebay - en rendeljétek, sokkal olcsóbban fogtok kijönni, mint ha a Müllerben veszitek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 13.

Sminkes

2011. augusztus 26.

Na neee! Barátnőm vett egyszer egy ilyet külföldön és azt mondta soha többet NYX :-) De én rábeszéltem, hogy attól még hogy ez ilyen rossz, még lehet, hogy a másik terméke egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isododecane, Isopropyl Isostearate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.