NYX Professional Makeup

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2019. január 30.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek

Természetes hatású szemöldökformázó spirál. Formáz és fixál, análkül, hogy merevvé tenné a szemöldököt.

5 árnyalatban kapható

esztero

2019. január 13.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és már a harmadikat használom belőle. Nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

anneshirley

2018. október 27.

Az itteni rövidke leírásban található ígéreteket teljesíti, azaz természetes hatású, formáz és elég jól fixál, ráadásul tartós is. Az Espresso árnyalatot használom, ami sötétbarna, és szerintem viszonylag neutrális (nem túl hideg vagy meleg). Tökéletes Benefit Gimme Brow dupe lehetne töredékáron, DE: 1. a kefe szempillaspirálhoz közelítő mérete érthetetlen számomra, egyszerűen felesleges, hogy ilyen nagy legyen; 2. túl sok festéket vesz fel, és ha nem szedem le előtte gondosan a felesleget, akkor csúnyán pacáz. Lehet, hogy én vagyok ügyetlen, de ezek miatt nehéz vele precízen és gyorsan dolgoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

nagyheni92

2018. október 7.

Nekem ez a 2. Nyx tinted brow. Először a chocolate vettem meg, azt kb 3 hónapig használtam, utána pedig a Brunnette, ez számomra sokkal jobban áll, ugyanolyan barna a színe mint a hajamnak. Azért imádom mert a reggeli munkába készülődéshez ez teljesen jó, nekem! Egésznap a szemöldökömön marad, kiegészíti a hiányzó szemöldök részeket és szép telt szemöldököket lehet vele csinálni. És egyszerű a használata. Nekem a csomagolásával szemmi bajom nincs, egyszerű de nagyszerű és kishelyen is elfér. Ergo travel size friend ✈️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Littiii

2018. szeptember 1.

Sok felé terméket kipróbáltam már a szemöldökömre, ceruzát, port, gél állagú termékeket, de semelyikkel sem tudtam olyan természetes hatást elérni mint ezzel. A szemöldököm nagyon halvány és ritka szálú, viszont ezzel a termékkel megfelelően tudom színezni és a helyen tartani a szálakat. Már hónapok óta használom az Espresso árnyalatot, ha elfogy, biztos újra fogom venni.

Update:
Sajnos a csomagolása szörnyű. A tubus teteje, ahol le lehet tekerni szépen kettérepedt és a kupakrészen maradt, szóval a keféről egy zsebkendő segítségével tudtam leszedni a felesleges terméket. A második tubusnál is így jártam, viszont most jobban figyeltem és pillanatragasztó segítségével összeragasztottam a repedést. Így ezt hálistennek tudom használni. Viszont nagyon szomorú vagyok, 3000 fortintért strapabíróbb csomagolást vártam, de a termék számomra akkor is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Update:

RachelZ

2018. június 2.

Nekem szép természetes, dús szemöldököm van, így ez a termék egyszerűen tökéletes! Szépen színezi a szálakat, a helyükön tartja őket egész nap és nagyon természetes összhatást kelt. Ha erőteljesebb szemöldököt szeretnék, akkor felviszek alá egy kis szemöldökceruzát, és ezen is tökéletesen működik. Nekem nagyon sokáig kitartott, nem szárdat be, ÚJRAVEVŐS!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

eve57

2018. április 16.

Formában tartja a szálakat, nem kopik, nagyon kis finom szemöldököt rajzol világos szemöldökű embereknek. Viszont örülnék, ha volna vörös hajhoz való árnyalat. De a szőke sem olyan rossz.

UPDATE: Annyira, de annyira dühös vagyok!!!!! A termék tubusának a teteje letört! Nem a kupak, maga a tubus rész. A tubus felső része beleragadt így kupakba, így nem tudom használni a terméket. Kivéve ha zsebkendővel RENGETEG anyagot letörölgetek a keféről.
Ezt most csak azért osztom mag, hogy aki elég erős markú, az óvatosan bánjon a NYX-es csomagolásokkal.
Sajnos a HD concealer-nek meg a kupakja jár le, így gondolom a csomagolás nem a legjobb ennél a márkánál. Ugyan ezért nem vonok le csillagot, mert lehet túl erősen csavargattam őket, de akkor is. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Tesa

2018. február 23.

Jó kis cucc. Szépen, és természetesen megszínezi a szemöldököt, és a bőrt is. Az én szemöldökömhöz sajnos ez a kefe túl vastag, és hernyó szerű szemöldököm lesz a végeken, de ha ügyesen használom, akkor teljesen rendben van. Tartós, szépen fixálja a makacsabb szálakat is. Egyébként szörnyen halovány és ritka szemöldököm van. Mindenkinek tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

kosztyanna

2018. február 20.

Imádom! Nagyon messze vagyok a dús szemöldöktől, ráadásul még szőke is, tehát mondhatjuk, hogy olyan mintha nem is lenne. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle és nagyon szeretem. Dússá, egységessé teszi a szemöldökömet, úgy hogy közben természetes marad, és még csak ceruzát sem kell használnom hozzá. Biztosan újra veszem, ha elfogy a mostanim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

silver

2018. február 3.

Évekig ceruzával illetve púderrel töltöttem ki a szemöldököm, ami nyomába sem ér a szemöldökspirálnak. Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert gyorsabb, egyszerűbb és tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Tbarbiii

2018. január 11.

Szép fedéssel, tartósan fixálja a szemöldököt. Abban az esetben ha sietek elég ebből használnom egy kicsit és mégis van szemöldököm. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol