NYX Professional Makeup

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. január 14.

Kiszerelés:   2 x 4 g

2 végű kontúrozó és kiemelő stick

4 féle változatban kapható

app+324

2019. március 19.

kicsit hamar fogy szerintem és én pl a világosító részét nem használtam ettől függetlenül nagyon szerettem a legvilágosabb árnyalat volt nekem meg de a kontúr része tökéletes volt mint szín mint eldolgozásszempontjából
nem teljesen ugyan olyan a világosító és az árnyékoló textúrája, a világosító "zsírosabb"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Lina14

2019. március 10.

csak az egyik fele használható, a világos fele nagyon waxos és zsíros, nem tudtam rendesen eldolgoznia sötét oldala kellemesen eldolgozható, nem túl narancsos, és nem túl erős, így természetes hatást is el lehet vele érni, és építeni is lehet. szintén waxos a kontúrozó fele is, de nem annyira, nekem egész nap fentmarad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Wilfur

2019. január 8.

A kontúrozó végét használom, ami szerintem kezdőknek nagyon jó. A másik vége nem annyira tetszik. De azoknak akik nem tudják hogy mit kezdjenek a kontúrozó palettával, és gyors sminket akarnak, azoknak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

badryka

2018. június 4.

Több mint másfél éve megvan ez a termék, viszont csak a kontúr részét használom, mivel a highlight része borzalmas (pórusaimat brutál módon kiemeli, nem lehet szépen eldolgozni, fura szaga van, és egy idő múlva száraz, darabos lesz).... Viszont a kontúr... Nagyon szépen lehet vele árnyékolni, krémes állagú, jól el lehet oszlatni. Must have darab, mégha csak a felét is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Didi

2018. február 5.

Universal színt vettem meg. A highlightert egyáltalán nem használom, mert azon kívül, hogy fura ragacsos érzést ad nem történik semmi. A sötét oldala nem rossz, könnyen lehet vele dolgozni, viszont egyáltalán nem tartós. összességében nem találtam meg benne a wondert, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

A 01es van meg, mert az a legtermészetesebb hatású, nagyon könnyű vele dolgozni, és szép a végeredmény. Ennél a 01esnél a highlighter is teljesen matt, nem csillog, de én ont ilyet szerettem volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Kokapu

2017. január 12.

Nem vagyok túl gyakorlott, de ezzel még nekem is könnyedén megy a kontúrozás. El tudom vele érni, hogy kevésbé tűnjön kereknek az arcom. Nagyon szépen eldolgozható, azonnal megszerettem. Egyetlen hátránya az ára.

Update: Mióta tél van a világosabb résszel nem boldogulok. Ilyenkor általában szárazabb a homlokomon, a szemöldökök között a bőröm, és ott most nagyon csúnyán néz ki a highlighter. Emiatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

anitagrg

2016. augusztus 1.

A highlighter része konkrétan használhatatlan. Zsíros, maszkhatást eredményez, nagyon nehéz eldolgozni. A kontúr része nem rossz, de így 2 az 1-ben termékként vásárolva teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Chanelbabe

2016. június 21.

Ez egy rémálom!!!! a világos szin valami borzalom! a szem alatti ráncokba beleül,amikor fixáltam az egész darabos lett! nem ajánlom senkinek ,pedig olyan nagy örömmel vettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

BonnyBunny

2016. május 23.

Az ára azért kicsit húzós, viszont egy nagyon hasznos kis termék. Kevésbé gyakorlottak, kezdő kontúrozók jó barátja lesz, mivel nagyon könnyen lehet használni. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami jól passzol a hófehér bőrömhöz. A kontúr része zseniális, a textúrája kiváló, könnyen, és gyorsan el lehet dolgozni, anélkül, hogy elmaszatolódna vagy eltűnne az arcról, emellett a színe is szép barna. A highlighter résszel én se vagyok elégedett, nehéz, zsíros textúrájú, nem könnyű eldolgozni, ha túl sokat viszünk fel, akkor jól fed, de nagyon cakey hatású, ha túl keveset, alig látszik... Így ezt nem is szoktam használni, csak sötét részét. Az ára és a "félig használhatósága" miatt nekem 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!