OGX

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

B7-vitaminnal (biotinnal) gazdagított formula, ami tápanyagokkal tölti fel a hajszálakat, míg a kollagén és a hidrolizált búzafehérje dúsabbá és egészségesebb kinézetűvé teszi a hajat. Tegye dúsabbá haját! A könnyű spray egyenletesen eloszlik a hajszálakon és tartást, dússágot és textúrát ad nekik. Vigye magával és használja napközben is, ha dúsabb hajat szeretne.

francais

2018. január 9.

1000 Ft-ért vettem, valamit használ, eredeti árát nem fizetném ki.
Update: sajnos zsírosít, ráadásul nem is úgy, hogy olajos lesz tőle a haj, hanem inkább olyan kemény. Talán kicsit viszketek is tőle. Asszem maradok a drogáriás sajátmárkás hajkencéknél, mert ott sosincs ilyen probléma. De ha belegondolok, hogy 1000 Ft-ot is adtam ezért, akkor jár a max 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

1000 Ft-ért vettem, valamit használ, eredeti árát nem fizetném ki.

anabela

2017. január 28.

háát, nekem ennyi pénzt nem ér, nem fogom újravenni. nem is használom minden hajmosás után. ad némi volument, de nem olyan húdehűha a hatás, és talán kicsit gyorsabban is zsírosodik a hajam, mikor ezt használom szárítás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Lauu

2016. július 11.

Hajvasalás után másnapra borzasztóan le tud lapulni a hajam, ennek orvoslására használom a terméket. Sosem hittem volna, hogy ezek a hajtőemelők tényleg hatásosak tudnak lenni, de tévedtem, határozottan látni, a változást a használat után. Valahogy jobb lesz a haj textúrája és tényleg ad egy kis volument, nem mellesleg szeritem fantasztikus az illata. Használtam már vizes és száraz hajon is, azért nem csodaszer, de úgy néz ki beválik. Egyenlőre 4 csillag, meglátom milyen gyorsan fogy el a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Biotin