OGX

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pandaverzum, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

"Itassa át vízhiányos hajszálait ezzel az ultrakönnyű, hidratáló formulájú samponnal, ami kókuszvizet, elektrolitokat és kókuszolajat tartalmaz. Segít a száraz, vízhiányos hajat újra selymessé és fénylővé tenni."

Bettiful

2019. október 12.

Jó illatú és puha, selymes lett tőle a hajam. Az árát picit drágának találom. Hatása akkor a legjobb ha az ugyanilyen balzsammal együtt használom, akkor adja ki a legjobb eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

estagnus

2018. október 20.

A viszonylag hamar zsírosodó hajamra kerestem jól tisztító sampont, ami nem szárítja ki a fejbőrömet, hajvégeimet, és az összetevői is barátiak. Ez a termék tudja ezeket. Az állaga elsőre furcsa volt, sűrű, zselészerű, de könnyen habzik - kevés is elég belőle. Az illata visszafogottan, kellemesen kókuszos.
Évek óta használom, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Évek óta használom, nagyon bevált.

annita

2018. március 15.

A hatását nagyon szerettem, nekem kevésbé zsírosodott mellette a hajam. Nyáron kezdtem el használni, akkor még tetszett az illata, így pár hónappal később viszont már alig vártam, hogy elfogyjon, nagyon megcsömörlöttem a kókusztól. Egyelőre nem fogom újravenni, majd ha ellenállhatatlan vágyat érzek kókuszillatú haj iránt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Kedi81

2018. február 18.

A márkától eddig csak a Kukui-t próbáltam,amit imádok,de mivel mindig hajt a kíváncsiság így most Őt vettem le a polcról egy akció keretében,mivel a Kukui lassan elfogy.
Sajnos annyira nem vált be,mint az elődje,nem habzik annyira,finom,de nem túl erős az illata,és semmi extrát nem vettem észre a hajamon miután használtam,persze szép fényes és puha a hajam miután meg mostam vele,de nincs az a húha érzés,mint anno a Kukui-val volt az első pár alkalommal.
Kicsit mintha szárítana,de inkább a hajvégeket,a töve viszont gyorsan zsírosodik amúgy is mindentől,arra ez se használt,a testvéréhez viszonyítva ez most csak egy 3-as,mert az illata gyenge,habzása nekem kevés,így többet is használok belőle,viszont így aránylag gyorsan is fogy,az ára meg ugye annyira nem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színezék. Lila színű.