Ökonet

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AdrikaCica92, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden bőrtípusra javasolt, de különösen előnyös a zsíros és nagypórusú bőrre, pattanások esetén, ránctalanításra, gyantázást követően, illetve napozás vagy szolárium után. Használatától a bőr sima tapintású és ragyogó lesz. Mentol tartalma kellemes hűsítő érzést kelt. Továbbá számos különleges hatóanyagának köszönhetően hidratálja, regenerálja, tisztítja, nyugtatja és védi a bőrt.

BReni91

2017. május 20.

Igaz, hogy testápoló krémnek van feltűntetve, de én csak arcra használom. Csodát tesz a bőrömmel. Sajnos nagyon problémás az arcom, de ha ki is jön rajta valami, nagyon hamar leviszi a gyulladást. Mikor náthás voltam, még az orrom is kidugult tőle. :) Most használtam el az első tégelyt, de már megvettem a másodikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

GyIldi

2016. november 8.

Kb egy éve megvan a krém, nem sokat használtam belőle. Sarok feltöresre meg csúnyán kiszáradt kézre kentem, arra jó volt. Én nem tudom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

bajuti

2014. május 23.

Csodakrém!!!!megfázásnál mellkasra kenjük,ha elvágom a kezem percek alatt gyógyul!Feltörte a cipő a sarkamat,bekentem vele,másnap semmi baja sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.