Olaplex

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: keralexa, Módosítva: 2021. november 24.

Kategória:   Samponok

"Tisztító hatása mellett, hidratálja megerősíti, lágyítja a szőke és szőkített hajat, semlegesíti a nem kívánt sárga árnyalatokat, miközben fényessé és könnyen kezelhetővé varázsolja azt. A szalonlátogatások között kialakuló esetleges meleg árnyalatokat a megfelelő mértékben ellensúlyozza a kívánt eredménynek megfelelően. Legyen természetes vagy festett szőke, teljesen szőkített vagy balayage vagy akár büszkén viselt ősz hajról szó, a sampon megőrzi a haj megfelelő tónusát. A szulfátmentes erős koncentrált összetétel lehetővé teszi a személyre szabott tonizálást – minél hosszabban kezeli, annál ragyogóbb az eredmény."