Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Dezodorok

"Ahogy a havasok szele átjár, érezni fogod, hogy a világ tetején állsz."

kgergely

2015. március 12.

Sokáig ez volt a kedvenc stiftem, de mostanában már nem kapni.
Valóban megfogja a ruhákat és olykor nem is túl kellemes a felkenése, idővel kiszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Sokáig ez volt a kedvenc stiftem, de mostanában már nem kapni.

jns.melinda

2013. július 15.

Párom egyszer elküldött, hogy válasszak neki dezodort. Na mondom ez az én terepem és ezzel tértem haza, bevallom, a választásnál csak az orromat használtam. Izzadásgátló hatása jó, meg volt elégedve vele, többször is újravettük, de nincs az a 21. századi intelligens mosópor ami az ingekből, de főként a pamut felsőkből kiveszi a foltot. Mivel általában én mosok váltani kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

villa

2012. április 2.

Apukámon szeretem az illatát, de mikor a páromon megéreztem, kiborultam. :D Nagyon férfias illat minden Old Spice. Bevallom, volt egy olyan időszakom tinédzser koromban, mikor az Old Spice illatmentes stiftjét használtam (lány fejjel :)) és az nagyon bevált az izzadság ellen. A pasiknak is azt tudnám ajánlani! Rá lehet még fújni valami jó kis dezodort! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

rocksteadycat

2012. március 10.

És maradj is ott a világ tetején, mert rettentő fehér nyomokat hagy a felsődön.... Ettől függetlenül az illata kellemes, de nem is olyan tartós. Szóval kettes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.